Singulair - Montelukast a hyperaktivita

aniko82
24. aug 2013

Moj syn uziva uz 4 roky...mava tazsie obdobia, ked neposlucha ani za svet, nepocuva, vacsinou vtedy, ked ja mam menej casu... Raz som ale citala o moznom vedlajsom ucinku lieku, nebrala sam to vazne, vzdy som myslela, ze problem mame hlavne ked ma syn neostatok pozornosti, co sa zial obcas stava, prechadzal obdobim vzdoru, zaciatok skolky atd.... Teraz sa ma pytala jedna mamicka, ktora ma podobnu skusenost...bola by om zvedava, ako to vnimate vy, ci ste mali podobne problemi....dakujem

nicky07
25. aug 2013

My ho berieme len kratko cca treti mesiac. Zatial som nic take nespozorovala. Dufam ze sa nam ale taketo priznaky vyhnu

skvele
25. aug 2013

Nezbadala som taky ucinok, mrchavy je stale rovnako B-)

annulikb
25. aug 2013

Dcera brala Singular asi tak 2 roky - velmi nam pomohol. Ale pri dlhodobom uzivani mi zacala velmi priberat - doslova rastla v ociach. Takze som ho vysadila sama bez lekarky. Potom som jej to povedala, suhlasila so mnou. Teraz sme bez neho - dcera ma 6 rokov a stav mame nezmeneny - dufam, ze to aj tak ostane.

aniko82
autor
25. aug 2013

Dakujem za odpovede.. Viem, ze do letacika napisu, kedje i i ta najmensia pravdepodobnost vyskytu NU, len som bola zvedava, ako to v skutocnosti je, ci sa to naozaj stava...inac fakt nam pomaha, a to uz berieme od 2 r....

mimisami
25. aug 2013

Moj maly ho beriem skoro rok a mozem zaklopkat velmi nam pomaha. Co sa tyka neposlusnosti tazko hodnotit maly je take male sidlo od malinka ale pripisujem to tomu, ze je blaznivy po mne. 🙂

aniko82
autor
28. aug 2013

tiez si myslim, ze to nebude ten liek na vine🙂 len ta mamicka nad tym rozmysla po 3 mesiacoch uzivania...dakujem za odpovede🙂