Sinupret a zmena správania dieťaťa

bessdonna
15. sep 2022

prosim vas,vsimli ste si zmenu spravania u dietata po 5-6dnoch uzivania sinupret kvapiek? napr hyperaktivita,umrncanost,zle spravanie?

miriz
15. sep 2022

@bessdonna nie, vôbec

nyphadora
15. sep 2022

@bessdonna 😂

sojorez
15. sep 2022

Nie. Po trifede ano.

bessdonna
autor
15. sep 2022

@nyphadora nesmej sa,som zufala matka😂😂😂

beata_k
15. sep 2022

@bessdonna Akurat uziva sinupret. Ale nebavi ho fukat nos. Z toho je trochu podrazdeny. Zo sinupretu nie.

mamamasama
15. sep 2022

Nieeee

nikha2809
15. sep 2022

@sojorez u nás tiež po Trifede a aj fenistil kvapkách katastrofa

pehavcek
15. sep 2022

@bessdonna po Trifede na mna normalne vrcal.Normalne sme nechapali.Po sinuprete nema ziadne mimoriadne prejavy.Uzival ho uz vela krat

nevenka
15. sep 2022

Vsak Sinupret su len byliny, len je tam ten alkohol teda. Ale nam to odporucala doktorka aj pre malicke deti, myslim take par mesacne, par kvapiek.
Trifed, Fenistil - to su oblbovaky a ako mi povedala doktorka, "idu cez mozog", laicky povedane. To znamena, ze ucinkuju cez nervovu sustavu, takze to vplyv na spravanie mat moze.
Ale Sinupret nie, jedine ze by ta troska alkoholu v tom to robila, ale pride mi to uz prehnane, ja si skor myalim, ze ta choroba uz mu ide na nervy, ja som nervozna z kazdej nadchy a bolesti hrdla, tak co by deti mali byt kludne...

fiafia
15. sep 2022

@bessdonna sinupter,fenistil nikdy nič. Z trifedu mala nežiaduce reakcie

bessdonna
autor
16. sep 2022

dakujem pekne baby❤️

aliaray1
16. sep 2022

@bessdonna ahoj, menilo sa vraj zlozenie a inak obsahuje alkohol a mozno na to reaguje zmenou spravania 🤷‍♀️. Preto som malej radsej kupila stoptussin sirup (ten obsahuje cukor).

lelenina
6. nov 2022

@nikha2809
Môžem sa spýtať na zmeny správania po fenistile? Aj môjmu malému sa dačo deje, tak dúfam ze to odoznie... Ďakujem

mikadooo
6. nov 2022

@bessdonna nie. Nemôže to byť tým, že už sa proste doma nudí? Fenistil utlmoval. Malý bol pokojnejší, nemal toľko energie.

nikha2809
7. nov 2022

@lelenina ahoj, bol veľmi unavený ale nevedel vôbec zaspať, úplne ho trhalo na posteli vždy keď išiel zaspať a nedalo sa mu.Potom iba plakal