Sinupret - skúsenosti

janullikle
5. máj 2016

http://www.sinupret.sk/

Ake su vase skusenisti s tymto produktom? Ak boli neziaduce ucinky ako sa prejavili? Dakujem

julka188
5. máj 2016

my sme davali synovi, aj manzel pil sirup, pomahalo, ale nie nejak zazracne rychlo. mam pocit ze synovi sa vyhadzali z toho nejake vyrazky /raz okolo ust, raz okolo pupka/, ale nemam to este odsledovane na 100% - syn je vsak alergik a domnievam sa, ze mu tam vadi nejaka bylinka.

jamabe
5. máj 2016

My to dcérke dávame kvapky, keď má soplíky a kašeľ.. Skôr jej s tým prejdú. Ja som teraz naposledy vyskúšala tabletky - nádcha mi skončila veľmi rýchlo, ale ja som konbinovala aj s výplachmi nosa, tak neviem, či to bolo sinupretom či tými výplachmi 🙂

zuzka_1985
5. máj 2016

ja to malemu davam ked ma spoliky na uvolnenie hlienov a nemal (klop klop) ziadne neziaduce ucinky

maminkasisa
5. máj 2016

ja som to skusala u syna /kvapky/, aspon podla mna nic extra, a neboli neziaduce ucinky, uz to nebudeme uzivat....

hrjanka
5. máj 2016

dcérka bola prechladnutá už niekoľkokrát a vždy jej dávam len kvapky Sinupret a parádne zaberajú, do pár dní sa zbaví aj silného kašľa, vedľajšie účinky som zatiaľ nezaregistrovala žiadne

stastnablcha
6. máj 2016

ja mam sinupred rada.. kombinujem ho s inymi prevazne babskymi receptami alebo homeopatiou ale davam aj toto vzdy ked su sopliky

martinka13
6. máj 2016

Výborný na odhlienenie.

kacarina
6. máj 2016

Nam ho odporucila pediatricka, davame ho detom, ked maju nadchu resp. ked sopliky 3-4 dni neprestavaju, nos sa zacne upchavat a podla inych priznakov je dost pravdepodobne, ze sa z toho vyvinie nieco viac ... Vtedy zacnem davat nosove kvapky + Sinupret prip. este kvapky Kaloba k tomu, to je nasa overena kombinacia 🙂 Nie vzdy sa samozrejme podari chorobu odvratit, ale so Sinupretom pokracujeme, aj ak lekarka naordinuje ine lieky...

mirka822
6. máj 2016

Pomáhá pomaleji, ale za to na delší dobu. Od podzimu do jaramívám často rýmu, která se mi vrací. Většinou pak stačí brát Sinupret a po čase odezní a rýma se znovu vrátí třeba za 2 měsíce. 🙂

pehavcek
6. máj 2016

Mne pomohli tablety pri silnom zápale dutín keď mi už hrozilo prepichovanie.uvolnilo mi to doslova hrce hlienov a bolo po zapale