Sirup na boľavé hrdielko jednoročnej dcérky

julllien
16. dec 2016

ahojte baby..vieme mi poradiť nejaký dobrý sirup, najlepšie na prírodnej báze, na bolavé hrdielko pre moju jednoročnú kvetinku...dakujem

tancik
16. dec 2016

@julllien najlepšie je colostrum, plus pridať vitaaktiv a prípadne cistus čajík...my to tak robíme a pomáha...viem vam tieto produkty zabezpečiť, viac info v ip.

xevulax
16. dec 2016

Podla mna s rocnym dietatom a bolavym hrdlom treba k lekarke. (Ak ste neboli- co predpokladam by vam odporucila nejaky sirup)

xevulax
16. dec 2016

Inak my pouzivame juniorangin- len neviem od akeho veku je

moni244
17. dec 2016

A ako vies, ze ju bolenka hrdielko? Ti to povedala? Ja by som radsej zbehla k doktorke

sibalka21
17. dec 2016

my sme boli akurat vcera v lekarni, lebo sme vsetci chori, tak nechcem aby to preslo aj na maleho, ma rok a pol a zacal kaslat, tak ze ci mi moze dat nieco,,,, A v lekarni mi povedali, ze ak mam podozrenie ze je maly chory tak k lekarke.... Ziadne lieky tak malym detom nemozes dat bez suhlasu alebo predpisu lekara.... Este na kasel v pohode, ale ak ma zapalene hrdlo tak urcite chod k lekarovi, neliec ju sama lebo to moze byt este horsie a ked sa jej nieco stane vaznejsie tak si budes buchat hlavu o stenu ..... Ja by som toto neriskovala

julllien
autor
17. dec 2016

lenže ja mám takú doktorku čo povie to nieje na antibiotika..kupte jej niečo na hrdlo...a sme vybavený...

moni244
17. dec 2016

@julllien tak ju zmen, ci lepsie cakat rady na nete od neznamych ludi, co tvoje dieta nevideli?

miskaska
17. dec 2016

Skus Florsalmin. Je to salviovy sprej. Obsahuje alkohol, ale to aj napr. Bronchipret, co brala ani nie rocna dcerka.

sibalka21
17. dec 2016

@julllien tak zmen lekarku, lebo toto ti normalna lekarka nepovie... Ako pisem, nic pre tak male deti nieje volnopredajne na bolave hrdlo... Mozno nejake bylinkove spreje ale liek urceny na vyliecenie zapaleneho hrdla pre tak male dietatko nenajdes... Zmen lekarku, ved chces pre svoje dieta to najlespie nie? Tak ju zbytocne netrap a nedavaj do nej tisic druhov liekov, ktore bohvie ci vobec pomozu....

gondyo
17. dec 2016

homeogene zaberie,len treba dať čo najskôr pri bolavom hrdle,my sme rozpučili lyžičkou na prášok,môžu detičky od narodenia,odporúčam

julllien
autor
17. dec 2016

ja skôr uprednosnujem lieky na prírodnej báze...a tie určite neublížia..ale dakujem za rady...

senta_sofia
17. dec 2016

@julllien calcium chloratum - TEVA, urcite neublizi, mam odskusane aj na sebe

babatkoo
17. dec 2016

Calciovy urcite. Moj syn 18 mesacny mal tento tyzden ten hnusny virus co tu po Slovensku poletuje. 3 dni 39 horucky a zapalene hrdielko. Pomohol tento sirup a vit C. Tiez podavanie vlaznych jedal a napojov. Nic teple na hrdielko.

maca283
18. dec 2016

@julllien Ahoj my na hrdlo pouzivame tymianový krem s justu je to na prirodnej baze a pouzivame to terz celu dobu ked ze to mame ako prevenciu Mala casto straca hlas a boli hrdlo dam kalcium hlas sa vrati a bolest hrdla prejde natiaranim kremu tymianu co je na prirodnej baze pozri si ich stranku Just.sk

kavolka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz