Sirup na suchý dráždivý kašeľ.

ollynka
14. dec 2019

Aký sirup máte odskúšaný na suchý dráždivý kašel, keď sa snaží odkašlať. Taký ktorý zaberie.

tonkkaaa
17. dec 2019

@angi07 vyplachujete cez konvicku?

tonkkaaa
17. dec 2019

@vinetuu nie neskusali 😏

angi07
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angi07
17. dec 2019

@tonkkaaa nie
konvicka sa mi nepacila.pouzivam flasku clin sin.

tonkkaaa
17. dec 2019

@angi07 ďakujem krásne za každú radu

ollynka
autor
17. dec 2019

@vinetuu akú napríklad?

ollynka
autor
17. dec 2019

@angi07 aký je rozdiel prosím vás medzi konvičkou a flaškou clin? Naleje sa roztok do nosa a pusou to vypustí? Keď to dieťa prehltne. Nemôže sa stať? Nie je to moc nepríjemné pre dieťa? V akej polohe sa to dáva do nošteka? Ďakujem veľmi pekne.

angi07
17. dec 2019

@ollynka konvicka je pre mensie deticky a skor by som povedala ze preventivne.( nema taky tlak ) .mojmu to robim uz od 4 a teraz to robi uz sam ( ma 6 rokov) samozrejme treba dodrziavat pravidla: 1! musi mat cisty nos mam tym na mysli ze pred tym treba fuknut sprejom ak ma upchaty nos. musi vediet dychat nosom a iba vtedy sa robi vyplach( ja som raz mala jednu dierky upchatu a bohuzial som to stlacila do ucha - bolest obrovska ) .2: pocas vyplachu dychame IBA ustami a jemnym tlakom stlacame flasku. aby to nezatekalo hrdlom. na youtube najdete videjka aj o konvicke aj o CLIN SIN . ja ked citim ze ma stipe nos ihned sprsvim vyplach a nechyti ma nadcha.takze premna Top! je to zo zaciatku troska neprijemny pocit ale da sa.malemu som zacala vo vani ked. sne sa kupali iba male vstreky a teraz uz vyplachujem s 2.5 dcl

ollynka
autor
17. dec 2019

takže nadýchnem nosnou dierkou a hned aj vydýchnem tou istou nosnou dierkou?

angi07
17. dec 2019

@ollynka ty nemusis vobec dychat nosom ono tym tlakom to pojde same...nadychnes sa az potom prilozis a zacnes stlacat a cez usta iba vydych....ja malemu furt hovorim nech povie aaaaaaa a tym.padom ani nahodou sa nenadychne nosom to by bolo neprijemne

vinetuu
19. dec 2019

ano a najdolezitejsie je stravovanie ale to je asi vsetkym zname 🙂 pocas zahlienenia, virozy etc. ziadne mliecne vyrobky, cukor, tazke jedla, mastne, zemiaky, ani fazula ci maso by sa nemalo, vsetko co zatazuje system ...

tonkkaaa
20. dec 2019

@vinetuu zemiaky??? No to som vôbec nevedela. A aké homeopatiká odporúčate?

ollynka
autor
21. dec 2019

@angi07 a tú vodu z toho nosa potom vyfúkneš?alebo kade?

angi07
21. dec 2019

@ollynka to sa vyprazdni .potom uz iba jemne ! vyfukam nos zohnem sa dopredu ( hlavu ako keby medzi kolena) potom dolava doprava ak nahodou tam nieco ostalo - zvacsa par kvapiek - to este vyfukam a hotovo 😊

vinetuu
23. dec 2019

@tonkkaaa homeopatika na dialku odporucat je skoro nemozne. Treba hlavne vediet, kedy je kasel najhorsi, ako sa meni spravanie dietatka, kedy sa to zlepsuje etc. .... Ak je to ked si dietatko lahne, alebo okolo pol noci ... tak nam dobre zabera Drosera 30Ch jednorazovo, ale ako vravim moznosti je vela a takto na dialku tazko ... babatku dat do ustociek jednu gulicku do strany ako ma licko ...

ollynka
autor
23. jan 2020

Sinupret nám zabral + naparovanie

vivien1010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz