Sirup Narosan čučoriedkový z Justu na doplnenie železa u 3 ročného

kamilka2012
15. okt 2018

Dobry den,chcem sa opytat,či ma niekto skusenosti s týmto sirupom,syn ma nizku hladinu zeleza a pediatrička nam ho odporučila uzivat 2-3 mesiace.
Dakujem.

danusska
20. jún 2019

@tomasko2012 dobrý deň. Ak máte záujem, môžem vám objednať.

simatko2
20. jún 2019

@tomasko2012 píšem Vám ss

kamilka2012
autor
20. jún 2019

Tak dievčata,sirup sme brali na jesen a po 2 baleniaxh zelezo kleslo z 8 na 4,ale potom sa stal zazrak,ziaden narosan sirup sme uz nebrali,ale vylučili sme zo stravy okrem akejkolvek kravskej bielkoviny /maslo,mlieko,jogurty atd/ aj komplet lepok,synček je na bezlepkovej a bezmliečnej diéte a zelezo mu zo 4 stuplo na 12,5. A opakujem-sirup narosan vobex neberie,pri sirupe mu prave naopak kleslo/lebo nebol na bezlepkovej diete/ ale určite je to u kazdeho individualne.

kamilka2012
autor
20. jún 2019

@maca283 príčina bola,ze mu robil zle lepok a preto sa nevstrebavalo zelezo,odkedy je synček na bezl.diete tak zelezo zo 4 stuplo na 12,5 a neberie ziadne vitaminy,ani lieky a kaka kazdy den,predtym raz za 5 dni.

danusska
22. máj 2020

Čučoriedkový narosan bude za zvýhodnenú cenu

stulrajterova
22. máj 2020

@danusska a kde mate k tomu akciu z firmy?

stulrajterova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danusska
23. máj 2020

@stulrajterova čoskoro bude aj na stránke a aj v Justíku. Akcia bude od 5.8.2020

stulrajterova
23. máj 2020

@danusska dakujem vam, ste skvele informovana...parada

danusska
5. júl 2020

Začala akcia na Narosan. V prípade záujmu o bližšie informácie , píšte správu 😊

stulrajterova
6. júl 2020

@danusska, uz veru prisli prospekty, vytesena...zbieram aj ja...velmi dobre veci

majuskakrellova
26. nov 2020

Dobry den, ponuka niekto lepsie ceny na produkty ako su tie katalogove?

stulrajterova
27. nov 2020

@majuskakrellova eticky kodex poradcom zakazuje menit ceny firmy

ninalillien
7. dec 2020

Dobry den. Mame tiež nedostatok železa,maltofer nerobil dobre a pediatricka odporucila just narosan nahrin cucoriedkovy. Na obale je dávkovanie prr deti od 3 rokov. Naša mala ma 12 mesiacov. Prosim aké ma byt dávkovanie pre male detičky? Môžeme jej ho dat hneď pred jedením (samozrejme nemliecnym)

bazoskaa
7. dec 2020

@ninalillien narosan máte?

stulrajterova
7. dec 2020

@ninalillien mokka lyzicku 3x denne

ninalillien
7. dec 2020

@bazoskaa dobry den ano mame 🙂 niekde som čítala, že dve male lyžičky rano a vecer. Inde ze trikrát, preto sa pýtam🙂

ninalillien
7. dec 2020

@stulrajterova dakujem, niekde som však čítala ze trikrát denne preto si nie som istá a na obale je dávkovanie od 3 rokov :-/

bazoskaa
7. dec 2020

Preto sa pýtam lebo poradkyňa ktorá Vám narosan predala mala Vám aj vysvetliť ako ho dávkovať a kedy užívať a poskytnúť všetky info.. . Už ma naozaj hnevá že sú poradkyne ktoré predávajú a prd o produktoch vedia, potom tak ako vy si hľadajú info na nete.. Častokrát sa mi stáva že mi píšu ženy že si kúpili od niekoho krém aj iné produkty a nevedia ako to používať.. Je tu kopec super zodpovedných, vyškolených a ochotných poradkyn ktoré vedia a mrzí ma keď sa tieto veci stávajú u tých ktoré nevedia alebo tým ze predali mi niečo poradenstvo konci.. Prepáčte za vylev ale už som musela..
Áno ako tu bolo spomenuté 3xdenne mokka lyžičku.. Želám pevné zdravie ❤️❤️ a našla by som si poradkyňu ktorá chce aj poradiť a pomôcť nie len predávať 🙈

stulrajterova
7. dec 2020

@bazoskaa žiaľ je mnoho takých "poradkýň" čo neurobia presne čo majú....a ešte dokonca podliezajú firmou stanovené ceny....a mnohokrát potom idú zákazníci na úkor toho možno aj do risku, že nemajú informácie, vyškolený poradca....má aj spätnú väzbu a kontakt s poradcom... a zaujíma sa či produkt pomohol..a veru už niekedy chytám riadne nervy z toho, ale...podarím...aj keď viem, že už produkt má u seba a žial, mnoho ziskuchtivých ľudí to má len ako biznis aktivitu...

ericca2
20. jan 2021

Narosan pomohol mojim dcérkam, hlavne co sa týka nedostatku železa. Keďže ho kupujem opakovane, stala sa zo mňa poradkyňa Just a viem vám teda poradiť a ponúknut aj iné produkty tejto spoločnosti.

stulrajterova
20. jan 2021

@ericca2 veľa šťastia a teda vitaj v klube...môžeme si vymieňať skúsenosti a názory .

zuzanka264
18. apr 2022

Ahojte aj ja som sa zaregistrovala zbozbujem just njaviac tymianku a eucasol a narosan. A na jazvy krém ♥️😍odporucam všetkým vyskusat

stulrajterova
18. apr 2022

@zuzanka264 sanaktiv na jazvy topka

monika0915
16. apr 2024

@simatko2 neviete mi poradiť ? Dcéra 3 roky začala brať narosan. Hneď od druhého dňa ma hnačky , bolesti bruška.davam jednu kávovú lyžičku ráno a jednu večer. Dávam veľa? Preto to môže byť?

stulrajterova
16. apr 2024

@monika0915 davajte najskor mokka lyzicku..aj toto sa moze obcas udiet

livi13
17. apr 2024

Ahojte, aj my sa trapime ale už dlhšie s nedostatkom železa, momentalne sa malemu, teda už 6ročnemu synčekovi pohybuje okolo 4hodnoty, dostali sme maltofer tablety, rok a pol sme mali pokoj, lebo sa nejak držal a teraz neviem či to skusiť aj tym narosan čučoriedka...nemam ani poradcu Just, tak len pozeram že objednam z ich stranky a tiež som vtom stratena ako to davkovať u väčšich detičiek, teda 6ročnych...dakujem za každú radu😘

simatko2
17. apr 2024

@monika0915 dobrý deň, prepáčte že až teraz píšem,ale ešte som sa nestretla aby po cučoriedkovom narosane bola hnačka,práveže tento sirup je vhodný aj pri hnačke aj zápche, neužívajte ho s mliečnymi výrobkami.a skúste znížiť dávku ,ale na tri rocky by mala byt taká dávka v pohode. Ale práveže sa odporúča pridať vitamín c pre lepšie vstrebávanie železa. Máte ho v chladničke?treba ho skladovať v chlade.skuste si dať prestávku od neho a potom opäť vyskúšať nasadiť,ale naozaj som sa stým nestretla zatiaľ,s takouto reakciou..verím že to prestane🥰

simatko2
17. apr 2024

@livi13 ak by ste chceli,kľudne mi napíšte,objednám vam