Sirup Sedalia na spanie

srnka1122
15. jan 2016

Ahojte kocky moje dieta ma uz od narodenia katastrofalny spanok doktorka vravela ze to sa po case ustali a prejde ale dcerka ma uz rok a pol a nepreslo to. Rano vstavame o 7 a cely den nespi az vecer okolo 23. Zaspi na dve az tri hodky a zasa je hore do nejakej piatej rano. Ja uz nevladzem takto. Podla mna ma nejaku poruchu spanku ale kedze doktorka nas stale odbije svojou vetou ze ,,to prejde" tak idem prestupit k inej. No docitala som sa o nejakom sirupe na poruchy spanku a nervozitu vola sa sedalia,je bez lekarskeho predpisu tak by ma zaujimalo ci vasim detickam pomohol alebo je to len take nic ako napr. caj na dobry spanokktory u nas nema ziadnyucinok..

edn
15. jan 2016

Ja som mala rovnaky problem..skusili sme snad vsetko.. Sedalia neurobil absolutne nic, hoci znameej pomohol.. Budem zniet asi ako hrozna matka, ale mne potom pomohlo, ze som par noci po sebe na malu nakricala nech spi a odisla z izby.. Po par nociach to bolo lepsie a nakoniec zacala spavat celu noc.. Ak sa aj zobudi, napije sa, vycika, vysmrka, polezi si a spi dalej.. A asi jej pomohlo aj to, ze som bola tehotna a potom porodila a ona nechcela budit babatko.. No zjavne to porucha spanku neboa ( hoci uz od narodenia hrozne spavala ). Bolo to len tym, ze vedela, ze pribehnem a nechcela byt sama..

sonador
15. jan 2016

Malemu ten sirup pomohol. Vzdy ked sa mu vratia nekludne spanky mu dam sirup a je dobre

lenka1204
24. máj 2020

@sonador dobry den, prosim vas o radu. Ako je to s tou sedaliou? Ako casto sa moze uzivat? Dakujem vam velmi pekne❤️🙏🏻

sonador
24. máj 2020

@lenka1204 dobry den,prepacte ale uz si to nepamatam.to uz su 4 roky 😊

lenka1204
24. máj 2020

@sonador jaaaj dakujem 😁🙈nevsimla som si