Škôlka a choroba

22. okt 2023

Viem ,že nástupom do škôlky sú deti často choré,ale až tak že malý 3 ročný týždeň doma týždeň v škôlke? Stále teplota a sopel,alebo len teplota 😭

marci77
22. okt 2023

ano, moja tiez zacala chodit tento rok do skolky
tyzden bola v skolke v septembri, 2 tyzdne doma
....potom chodila ....a teraz zase choroba

zuzkaa1991
22. okt 2023

My sme 3r fungovali 1 2 dni skolka 2 tyzdne doma...teraz ma 5.5r klop klop uz tahame mesiac .....musi asi kazde dieta tym prejst 😔len to trapeni3 pre nas

autor
22. okt 2023

Ja sa obavam toho že stále a teplotou aj teraz 38 či to je ok pri každej chorobe teplota?

nikpa
22. okt 2023

To ste na tom ešte dosť slušne. Náš bol 3 dni v škôlke, 2 týždne doma. Celý prvý rok takto.

mamickalisticka
22. okt 2023

Prvý rok je skrátka taký. Druhý bude lepší 🙃

marianarem
22. okt 2023

Tyzden v skolke, tyzden doma mi pride este celkom ok. Ako pisu baby vyssie, u nas bol ten pomer horsi. Teploty zo zaciatku mal pri vsetkom, ale nie velmi vysoke. Neskor uz pri vsetkom nemal.

inana11
22. okt 2023

Joj no to sa deje aktuálne aj u nás a to mam v skolke aj staršieho syna a teda nosil nám dva roky domov choroby aj mladšiemu a myslela som že sa vyhneme tomu v skolke a aj tak,aj napriek tomu že má staršieho súrodenca,nosi tak isto ako keď mi aj doteraz stále ochorel od staršieho🤷‍♀️

autor
22. okt 2023

@marianarem on má okolo 37,5 až 38,5... Len neviem či je ok pri každej chorobe teplota aj keď iba zvýšená...keď to porovnám dcéra nebola vôbec chorá možno 2 krát za rok on vkuse

marianarem
22. okt 2023

No niektore deti to maju takto a nie je ich vobec malo. Podla mna je ok mat vzdy teplotu. Zvysena teplota/horucka je jednou zo zbrani imunitneho systemu, ma svoju ulohu, casto je ucinna. Poznam deti, co velmi casto nasadia aj ovela vyssiu teplotu, 39-40.

alexka89
23. okt 2023

Nás min.rok 2tyzdne v škôlke týždeň doma...tento rok je to týždeň doma týždeň v škôlke...a to sú buď sople,kašeľ,herpes,vyšetrenia u doktorov.

autor
23. okt 2023

@alexka89 môj má pri tom vždy ak teplotu,vy teplotu nemavate?

alexka89
25. okt 2023

Ale mal aj teplotu ale vetsinou len 1-2dni