Skríning sluchu. Má s ním niekto skúsenosti?

slunce3
2. jún 2009

ahojte baby má niekto skúsenosti ... ?
Malá má 4 mesiace a stále jej nevedia namerať jedno uško teraz ideme 4 zase a ak to nevíde máme ísť do nemocnice a že umelom spánku jej budu robiť vyšetrenie ... stalo sa to niektorej z vás? Sa normálne bojím tam aj ísť ... Ďakujem

nana77
2. jún 2009

ahoj slunce!
mojmu mladsiemu synovi nevedeli v porodnici namerat tiez jedno usko (starsiemu uz v porodnici v pohode zmerali obe). tak nas poslali na kontrolny skrining v 3 mesiacoch do nemocnice (na antolsku - tam som aj rodila), to mu tiez nevedeli poriadne zmerat, tak nas objednali o mesiac a tam uz to islo... vraj mohol mat v uskach este nejake pozostatky z plodovej vody, prip. mazu. dufam, ze vam to dobre dopadne! 😉

ejusaaa
2. jún 2009

ahojt,nam takisto v porodnici opakovane nevedeli namerat jedno usko,sestricka je nasa suseda,upokooala ma ze niektorym babetkam to ani po troch styroch mesiacoch nenamerauju,ale ze to nic neznamena,nam potom po mesiaci uz nabehlo aj to druhe usko..a takto reaguje,otaca sa zvukom aj na tu stranu kde jej to usko nenamerali?Neboj sa,iste ho ma este upchate,mozno trosku viac,preto sa to neda namerat.

slunce3
autor
2. jún 2009

počuje na neho aj spolu počúvame mp3 heh sa vždy tak vyškiera a počúva, aj sa otáča za zvukom ... no len sa bojím že ak to nevíde tak máme ísť do nemocnice na 3 dni a že ju majú uspať..

mimuska773
7. jún 2009

Neboj sa ak reaguje na zvuk tak to nemusí nič znamenať.Ak sa bábo pri meraní čo len trošku pohne už je to nezmeratelné asi preto ten umelý spánok.ak počuje tak sa neboj.

patka2009
28. feb 2010

ahojte baby moja mala ma dva mesiace a uz jej druhy krat robili skrining a este stale jej ho nenamerali tak sa bojim ci bude vobec pocut nemate s takim niecim skusenosti

strapco13
28. feb 2010

patka..a ako ti mala reaguje na zvuky?
mozno sa pri vysetreni len pohla, mozno ma mazivko v usiach..bola si na ORL?..ci inak vyzera usko v poriadku