Škúlenie u dieťaťa

ivka_iva
6. feb 2022

Ahojte, prosim vas, tí, ktorí ste riešili zachádzanie oka u dieťaťa, viete odporučit nejakého naozaj dobrého detského očného? Prípadne nejakú kliniku, kde vedia aj cviky odporučiť, alebo tam aj s deťmi cvičia. Ak nahodou niekde dobre pomohli. Syn ma rok. Dakujem za akekolvek informacie.

deti95060810
6. feb 2022

odkiaľ si...? tento problém sme riešili s dcérou... mala s tým problémy...pred x rokmi jej chceli tento stav zoperovať, ale kvôli zlým krvným testom sa operácia odložila... Po rokoch už operáciu nie je treba...

renab
6. feb 2022

My sme chodili na ortopticke cvicenia k p. Janke Jarinovej. Ale rocne dieta je este asi male.

adriannasvk
6. feb 2022

Uvea Martin ma super vybavenie pre deti a dr vie odporucit kde co ako

vmiri
6. feb 2022

My chodíme do Veselý OK v BA. Máme to síce 200km od domu, ale s doktorkou u nás sme neboli spokojní, inde neprijímali nových. Prístup super, všetko vysvetlia

mimka91
6. feb 2022

@ivka_iva ophtalmo v Bratislave. Mozno ma tvoje dieta len pseudostrabizmus.

ivka_iva
autor
7. feb 2022

@deti95060810 žilina....A ste iba preliepali? Mne tiez zachadza oko, aj to bolo jednu dobu v pohode, ale teraz uz mam tupozrake oko a ine problemy, preto chcem este vyzistit alternativy. 🙂

ivka_iva
autor
7. feb 2022

@renab aj tu som nasla. Pomohlo vam to celkom? Ako velmi ocko zachadzalo? Dakujem za informacie.🙂

ivka_iva
autor
7. feb 2022

@adriannasvk dakujem

ivka_iva
autor
7. feb 2022

@mimka91 mozem poprosti o viac info co je to pseudostrabizmus?

ivka_iva
autor
7. feb 2022

@vmiri aj tam sa budem informovat. Ako casto ste tam chodili? Ja to mam tiez tak daleko. Sme od Ziliny.

deti95060810
7. feb 2022

@ivka_iva nie, nepreliepali... len my sme chodili do Za k Mudr. ktorá sa zaoberala len deťmi... takže neviem či ti poradím...

deti95060810
7. feb 2022

@adriannasvk deti už neberú...

adriannasvk
7. feb 2022

@deti95060810 kde??? V uvea??? Neverim😳tak skus este MUDr. BELLANOVU v MT.

renab
7. feb 2022

@ivka_iva kedze synator skulil az tak, ze mal problem s binokularnym videnim, museli sme v 4 a pil roku absolvovat operaciu, kedze hrozilo, ze bude na jedno oko slepy. Aj po operacii sme chodili k p. Jarinovej, kedze sa nepodarilo na jeden krat skulenie uplne odstranit a aby nabehlo binokularne videnie. Chodili sme rok a dalsia operacia uz nebola potrebna, vsetko sa upravilo.
Pani Jarinovu nam odporucila Mudr. Zelnikova zo Ziliny. Aspon sa mi zda, ze sa tak volala. Boli sme tam davno.

ivka_iva
autor
7. feb 2022

@renab dakujem.

vmiri
7. feb 2022

@ivka_iva Stále tam chodíme približne po 3 mesiacoch na kontroly, podľa toho sa uvidí čo ďalej

mimka91
7. feb 2022

@ivka_iva ze v skutocnosti neskuli len to tak vypada kvoli korenu nosa.

227
30. sep 2022

Dobrý deň prajem je tu niekto prosím kto ma skúsenosti zo škulanim u detí