Skúsenosti s cebion 2x multi pri nechutenstve

bubula_007
11. júl 2014

Mamičky, máte skúsenosti s týmito vitamínmi? Naša pani Dr. nám ich odporučila, lebo 2,5 ročný syn veľmi málo papá. Pomohli vašim deťom tieto vitamíny pri nechutenstve? Alebo ak ste skúsili vašim detičkám niečo iné podávať pri nepapaní... ja už neviem čo vymyslieť. Malý nie je ani chudý, ani smutný, nevidieť na ňom nič zvláštne... Je veselý, hravý, stále v pohybe, ale keď príde na jedenie, tak koniec. 😖

luba28
11. júl 2014

@bubula_007 ale ved cebion su vitaminy hlavne C a na nechutenstvo sa podava skupina B ,....aj my toto mame,ale nemyslim si,ze od hladu umrie,..on sam si pride pytat,..a pokial nevidis ine znamky nechtenstva a je oki tak to neries,...

mawka
11. júl 2014

@bubula_007 skor pikovit, ale nejake dramaticke zlepsenie nenastalo

reppka10
11. júl 2014

@bubula_007 ja dávma dcérke Vitaaktiv od LR http://www.lr-slovak.com/vita-aktiv/d-943/, keďže tiež málo papá a jej strava nie je taká pestrá, tak jej dopĺňam vitamíny takto. Už som rezignovala 🙂 Niekedy som nad ňou stála, vymýšľala rôzne spôsoby, len aby sa najedla. Teraz to už nechávam na ňu, dám jej jedlo na stolík a stále počas hrania si sama pôjde zobnúť 🙂

bubula_007
autor
11. júl 2014

@luba28 tento cebion obsahuje aj vitamíny skupiny B. A keď si sám príde pýtať jesť, tak zje, čo mu dáš, alebo len čo sám chce?:-O Ono je to tak, ja nespochybňujem odporúčanie našej Dr., len by som chcela vedieť, či niekomu pomohol tento cebion.

luba28
12. júl 2014

@bubula_007 ked pride tak najprv to co mame navarene,...dam mu pred telku,pustim mu rozpravku a on v tom ako sa zypozera tak papa,...a potom idem a popodavam mu este,...nezje vela,ale zje,...vies,toto uz su "velke" deti a oni uz vedia povedat,ukazat,ze su hladne,...aj probiotika mu davam cca 3x do tyzdna ,...

bibistec
12. júl 2014

my sme dostali cebion ale nie koli nechutenstvu ale koli rekonvalescencii a su tam tie b vitaminy..ale ked tak teraz rozmyslam naozaj dcerka zacala aj viac papat, takze moze pomoct. ak nie tak skus na gastre mozno nieco ine poradia. drzim palce

pepaa89
13. júl 2014

Ja som dávala teraz 2dni mojej 11 mesačnej dcére 4kvapky ráno a môžem povedať že viac papa

ankanl
13. júl 2014

ja som dostala radu, aby sme vsetci jedli spolu za jedny stolom, vzdy ked sa to da....a verte ze dieta zje toho ovela viac, ak vidi ze jedia aj ostatni... ale ak su to kvalitne vitaminy, tak neuskodia ani v umelej forme....len pozor aby tam nebolo viac chemie ako vitaminov

bibistec
14. júl 2014

@ankanl no u nas praveze toto nikdy nepomohlo, dokonca sme pozvali dievcatko co vela papa aby prislo k nam na obed nech dcerka pozera ako to ide a perlicka ani to dievcatko nejedlo...takze u nas total nefungovalo

ankanl
14. júl 2014

bibistec tak to ma mrzi :( treba skusat a ved kazde dieta je ine, nie? my stiez vela skusali, aj pri tv jedla, aj za pochodu... niekedy viac a niekedy menej zjedla.aj u dr sme riesili ( ma 2,5 roka a 11kg) vzdy nam povedal ze ked rastie a je v pohode, vesela, hrava tak to nemam riesit...

majka180
14. júl 2014

ja svojim kupujem c bion ale cmúľavé tabletky, ja mám školákov a dávam im to na imunitu, musím povedať, že to výborne funguje hlavne keď je v škole chorobnosť

rita36
14. júl 2014

ja som tiez dostala radu od nasej pediatricky podavat cebion 2x multi ....no poviem ti ze mne sa nevidelo ze pomaha potom sme vybrali vitaminy od Dr. Theisa a tie tiez nic moc nakoniec som to vzdala a v kuse varim len to co ma rad halusky cestoviny a take veci ...no u nas je problem napr.aj s mliekom vobec nechce takze sa to odraza aj na nom ako zubky a tak ...takze aspon z tej stranky su dobre tie vitaminy calcium b,c vitaminy

janapagacova
14. júl 2014

ani nase deti nie su papkaci, mne nas dr. poradil B-Komplex (daju sa kupit aj kvapky), sa mi zdalo, ze sa rozpapali, ale netrvalo to nejako dlho ... inak Cebion som davala v zime na podporu imunity (kedze my tych vitaminov v prirodzenej forme popapame malo)

chikitka
14. júl 2014

@bubula_007 nas mava tiez obdobia kedy nechce jedavat, vazi 12 kg a ma 2r2m. este v zime vazil 10 kg... a to sa narodil pekny valibuk... nam odporucila doktorka maltofer- zelezo, kvapkali sme po jedle najprv 8kvapiek, aby ho nezapieklo a ked nerobilo problem, teraz davame 10 kvapiek. vidno rozdiel... 3 dni nekvapkam a borec zasa nic neje... nasmu teda toto pomohlo... akurat bol zo zaciatku problem splnit podmienku ze kvapkat po hlavnom jedle... ked aspon daco zjedol, nemliecne, hned som davala...

verronicka
14. júl 2014

@bubula_007 my sme mali obdobie ze nejedol nic cca 2 tyzdne, bol len na mlieku (je mliekovy vypije veeeela 🙂 a isli sme k Dr. vsetko bolo nastastie ok,tiez nam doporucila Cebion Multi, a normalne sa na druhy den trochu rozpapal, neni to sice ziadna slava, ale aspon nieco popapa po troskach aspon takze bud je to nahoda,alebo pomohli kvapky 🙂 🙂

chikitka
14. júl 2014

@chikitka a ja som sa cudovala, ze co som sa tak rozozrala pri druhom tehu, ked som musela brat zelezo 3xdenne! to boli take zrutky, ze som bola zo seba v nemom uzase a uz som plakavala mame do telefonu ze by som zozrala aj zemegulu 😀 😀 😀