Skúsenosti s vankúšom na tvarovanie hlávky

klara023
21. jan 2016

Ahojte dcerka ma 3mesiace a ma vzadu zležanu hlavku a chcem sa spytat ohladom vankuša nato určeny.. mate skusenosti? pomohlo hlavku upravit? dakujem

seahorse27
21. jan 2016

Nam pomohlo 🙂

klara023
autor
21. jan 2016

Važne?? super. a po akom case? a fakt sa tak hlavka upravi.. boze hned objednavam 🙂

8291
21. jan 2016

Nikdy som o takom vankúšiku nepočula 😁,ja som malú od babätka polohovala každé dva týždne spinkavala na inej strane hlavučky a lebka sa jej krásne vytvarovala.uz keď sa začala v postieľke mrviť a vic gybat tak som to už neriešila 😃

alenazv
21. jan 2016

Moj maly mal riadnu placku,hrozne to bolo.mal tiez cca 3-4m Dr mi odporucala okrem polohovania,aby bol co najviac na brusku,uz ti neviem vysvetlit suvislost,ale pomohlo mu to.na to polohovanie treba striehnut,lebo to sa da napravit len do cca 6mesiaca,potom to uz ostane.moj syn ma krasnu hlavku.

adeli79
25. jan 2016

tieto sú fajn, bohuzial dost dlha dodacia doba
http://www.vitaminex.eu/vitaminex/eshop/7-1-PRE...

klara023
autor
25. jan 2016

@adeli79 áno.. objednala som ich a keď napisali ze čakacia doba mesiac ze objednávajú zo zahraničia.hneď mi došlo s kade..na aliexprese majú také isté za 1,80!!! Skoro ma trafilo.objednavku som zrusila

eeffka
25. jan 2016

@klara023 ako polohovaci vankusik ti pomoze hocijaky placaty vankus ci zrolovana plienka, moja dcera starsia mala hlavu jak lebkoun 😠 , polohovala som davala vankuse, tocila sa stale tak ze skoncila zapikovana tak ako sa jej pacilo, teraz ma 10 a hlava tip-top, ako sa posadila a zacala hybat sa to popravilo a bolo to dost nedobre