• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slabšie ručičky 4,5 mesačného dieťatka

ahojte.mam dcerku ktora ma 4 a pol mesiaca a ma slabsie rucicky-lopatkove svalstvo oslabene.musime chodit narehabilitacie cvicit,povedali ze moze mat uz od porodu.nozicky ma dobre pretaca sa ostosest
7. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mima to je dobre ked sa ti pretaca nepomohlo by plavanie k nam sa pridala jedna mamina ze chlapcek ma asi nieco podobne.MojaEliška sa zacala otačat len v 6 mesiacoch ale teraz sa da na stvornozky a kyvka sa :slight_smile: ochvilku budeme rackovat
8. jún 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, stava sa to. zial, ale nemusis sa bat. ja mam doma predcasniatko, my sme mali cele svalstvo oslabene, presne rok sme chodili na rehabilitaciu cvicili s nim vojtovku, a krasne sa to dalo do poriadku, neboj, len neprestavajte cvicit. je to velmi velmi dolezite a bibka ma pravdu, este by si mohla skusit plavanie, je totiez vynikajuce na chrbtove svalstvo.
8. jún 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima22- ahoj chcem sa opytat ako sa toprejavuje u malinkej ze ma slabsie rucicky???my mame tiez 4,5 mesiaca,ale zatial sa nepretaca a ani na brusku moc nehce byt,chvilu tak vydrzi a potom zabori hlavu do postele.
9. jún 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pripájam sa do klubu. nám diagnostikovali CKP 2. stupňa, ľahký pravostranný torticollis a ešte má aj slabšie ručičiky. Takmer vôbec nepasie, resp. nezapiera sa, iba keď sa jej veľmi chce a i to len na chvíľku. vojtovku cvičíme tretí týždeň.Budúcu stredu ideme na kontrolu na neurológiu aj vo štvrtok na rehabilitáciu - uvidíme, čo nám povedia.
3. júl 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok