Slabšie ručičky 4,5 mesačného dieťatka

mima22
7. jún 2009

ahojte.mam dcerku ktora ma 4 a pol mesiaca a ma slabsie rucicky-lopatkove svalstvo oslabene.musime chodit narehabilitacie cvicit,povedali ze moze mat uz od porodu.nozicky ma dobre pretaca sa ostosest

bibka333
8. jún 2009

ahoj mima to je dobre ked sa ti pretaca nepomohlo by plavanie k nam sa pridala jedna mamina ze chlapcek ma asi nieco podobne.MojaEliška sa zacala otačat len v 6 mesiacoch ale teraz sa da na stvornozky a kyvka sa 🙂 ochvilku budeme rackovat

denka28
8. jún 2009

mima, stava sa to. zial, ale nemusis sa bat. ja mam doma predcasniatko, my sme mali cele svalstvo oslabene, presne rok sme chodili na rehabilitaciu cvicili s nim vojtovku, a krasne sa to dalo do poriadku, neboj, len neprestavajte cvicit. je to velmi velmi dolezite a bibka ma pravdu, este by si mohla skusit plavanie, je totiez vynikajuce na chrbtove svalstvo.

mailinka
9. jún 2009

mima22- ahoj chcem sa opytat ako sa toprejavuje u malinkej ze ma slabsie rucicky???my mame tiez 4,5 mesiaca,ale zatial sa nepretaca a ani na brusku moc nehce byt,chvilu tak vydrzi a potom zabori hlavu do postele.

lenka_ke
3. júl 2009

Ahojte, pripájam sa do klubu. nám diagnostikovali CKP 2. stupňa, ľahký pravostranný torticollis a ešte má aj slabšie ručičiky. Takmer vôbec nepasie, resp. nezapiera sa, iba keď sa jej veľmi chce a i to len na chvíľku. vojtovku cvičíme tretí týždeň.Budúcu stredu ideme na kontrolu na neurológiu aj vo štvrtok na rehabilitáciu - uvidíme, čo nám povedia.