Slzí mu ľavé oko a v ľavej dierke má sopeľ. Čo to je?

peepka
29. apr 2011

malemu nic neni okrem sopliku z lavej dierky a tiez mu slzi lave oko?? co to moze byt? dakujem

evina313
29. apr 2011

oko suvisi so soplikom. maly ked to mal tak dostal kvapky aj do oka aj do nosa. pravdepodobne si soplikom infikoval aj oko

peepka
autor
29. apr 2011

@evina313 aha .. no kvapky mu nechcem davat, zda sa mi to zbytocne, nakolko ho to nejak netrapi, skor mna :D a ako ze infikoval? nebodaj ho mal zapalene? ci teda iba slzave?

peepka
autor
29. apr 2011

jemu to zacalo naraz, sa vcera zobudil rano, so soplom a aj tym okom

cathy26
29. apr 2011

ahoj..môj malý to takmer vždy ked má nádchu..lekárka mi povedala, že je to tým, že sliznica nošteka je viac opuchnutá a potom to tlačí na slzné kanáliky a preto mu tečú slzičky...väčšinou dostaneme kvapky do oka, aby sa oko nezapálilo + kvapky do nošteka

peepka
autor
29. apr 2011

@cathy26 dakujem! 🙂

peepka
autor
29. apr 2011

uz mu aj druha nosna 😀 dierka tece

cathy26
29. apr 2011

😉 nemáš zač...mimochodom aj teraz tým prechádzame ☹ rýchlo sa uzdravte

peepka
autor
29. apr 2011

@cathy26 dakujem vy tiez 🙂 u nas to nastastie je vzdy ok, ani nevies ze ma maly sopel 🙂

cathy26
29. apr 2011

tak u nas presne pravý opak...prebdené noci, záplava vreckoviek..no hrôza 😒 naštastie sme tentokrát chytily len nejakú light verziu takže sa to vcelku dá 😉

smejo251
4. máj 2011

baby pomozte mi ...mam 20 mesacneho syna a pol rocnu dcerku a som z nich nestastna...maly chodi do jasli a vzdy ma sopliky ktore mu stekaju do hrdielka a potom kasle,to vsetko je spojene so slzenim oci a potom to ma aj mala.Uz mi lekarka povedala ze im nic nie je ze nechape z coho to mozu mat ...j uz neviem co s nimi mam robit...