Sme stále chorí

11. jún 2023

Ahojte, syncek nastupil od noveho roka do skolky a odvtedy sa s nami tahaju vselijake choroby, klasika, tyzden v skolke a potom 10 dni doma, teraz uz berie druhe ATB v priebehu mesiaca. Ja som s tym samozrejme pocitala, ze musi si tym prejst, ale co chcem tymto prispevkom povedat je, ze mne to strasne zle vplyva na psychiku :( on aj dobre celkom zvlada tie choroby, dva dni je taky odpaleny, potom zaberie liecba a zvysne dni co sa doliecuje je uz ok, ale proste zakazdym ked mu vystupi teplota a uz ho vidim aky je malatny, tak mne je uz psychicky hned zle a uz mam depky z toho 😒 stale si pritom vravim, to je nic, to sa vylieci, su 1000x horsie detske choroby, ale nepomaha mi to.
Jednak mi je tazko na dusi, ze je chudatko take chore, potom uz mi nabiehaju myslienky, ze zasa v praci OCR, a potom sa to vsetko spoji a idem si poplakat a depkarcim. (Nie pred synom samozrejme)
No poradte mi, ako to mam lepsie zvladat?

beata_k
11. jún 2023

Neporadim. Ale chcem ta povzbudit, ze nie si sama. Ja sa tiez prve dva dni rucam ked teplotuje. Je mi ho luto.

hariet
11. jún 2023

Napodobne. Ja to tiez zle znasam, doma este male babo k tomu, trpnem ci to nechyti, pripadne my rodicia😭 Chapem ta, je to strasne na nervy, ale musime to len prezit..

marlent
11. jún 2023

Môj chalan ma o chvíľu 6 rokov a pri kszdej chorobe mam rovnaké pocity ako ty

deedol
11. jún 2023

tiez to tak mam, hlavne ked si predstavim, co ine by mohol robit namiesto lezania na gauci/v posteli. ale potesim ta, druhy rok v skolke je minimalne u nas OVELA lepsi ako prvy - uz chodi normalne aj niekolko mesiacov v kuse, a nie ako predtym - 5 dni v skolke, 2 tyzdne doma... tak drzim palce, nech to tak mate tiez 🙂

slavomira236
11. jún 2023

Ja ked pocujem ze deti vecer polahnuti zacnu kaslat uzam dost vtedy viem ktora bije ze budu aslat dalsie dva tyzdne...mam alergiu uz na ten kasel

cookie29
12. jún 2023

No nezijem na SK a u nas toto funguje v jasliach/u opatrovatelky. Proste prvy rok dva su deti vkuse chore. Ja osobne som uz bola objednana kazdy piatok k doktorovi, pretoze VZDY nieco bolo... je fakt, ze na psychiku je to narocne, a teda uprimne aj fyzicky, lebo take male mimco chore a Ty este vycerpana z nevyspatych noci a praca na plny uvazok, ale na druhej strane, ked to prejde je fajn. Starsie dieta bolo za posledne 4 roky chore 2krat.

elmivelmi
12. jún 2023

uff 2atb v oriebehu mesiaca?To je dost zle.A co robite kolko C mate doma ,vykurujete?Otuzujes?