So 4-mesačnou sme v nemocnici a nechce jesť, čo robiť?

vikinkamarkusko
21. nov 2019

Som zufala neviem co robit prosim vas Mamicky is pondelka som so 4mesacnou dcerkou nemocnici ma zapal pluc na to zostala nejaky adenov virus ale idem k Pointe mala v hlavicke kanilu v utorok na vecer jej napuchlo oko nezdalo sa mi to nakoniec jej to tieklo mimo museli to vybrat od utorka mi zacala menej papa 60ml alebo max 70ml na vecer Len 40ml ale nema infuzie nic antibiotika jej davaju do svalu lebo jej praskaju zili od rana mi ze ledva 30ml na silu neviem co mam robit neviem ako sa to da riesit

lenkakeska
21. nov 2019

@vikinkamarkusko v prvom rade to treba riešiť s lekárom tu Vám moc nepomôže nikto. Určite si treba dať zavolať lekára a všetko mu povedať, lebo len oni Vám aktuálne vedia pomôcť keďže ste v nemocnici.

vikinkamarkusko
autor
21. nov 2019

@lenkakeska praveze dnes som si vypocula ako ma sestricky ohovarali ako ze ja I'm nic nepoviem a take veci lebo vcera som to povedala primarovi a hned chcel zaviezt kanilu no Nejde to teraz ju beru na sono bruska tak uvidim

simona92101
21. nov 2019

@vikinkamarkusko podla mna ked je chora tak jej nechuti papat,pravdepodobne ju to dusi..naozaj treba to s lekarom riesit,sestricky si ndvsimajte,mne tiez povedali ze som hysterka a smiali sa namne (dovolila som si ich vnoci zobudit-spali na izbe-lebo dcerka mala 40c horucku a hnackovala,a bala som sa lebo bola apaticka).

nikpa
21. nov 2019

@vikinkamarkusko nemusí to nic znamenať, aj ty keď si chorá, menej ti chuti jesť. Si v nemocnici, spýtaj sa lekára. Držím vám palce aby ste boli čo najskôr v poriadku a doma

lenja123
21. nov 2019

No zase sa sestričkám ani nečudujem, keď im naozaj nepovieš nič a rovno to riešiš s primárom 😁. Veď im povedz, že malá neje, ako majú vedieť, koľko vypije, keď ju kŕmiš ty. Skús jej dávať aspoň dostatok tekutín, vodu alebo čaj. Je normálne, že chorému dieťaťu nechutí, ale piť musí. Dávaš jej aj nejaké probiotiká? Si v nemocnici, rieš a rozprávaj sa hlavne so sestričkami a lekármi. Nenechaj sa odbiť, možno ťa budú mať za protivnú, ale budú to riešiť.

janickadr
21. nov 2019

@vikinkamarkusko Treba to riesit co najskor s osetrujucim izbovym lekarom, ktory dnes robil alebo bude robit vizitu na izbe. Toto sa so sestrickami neriesi...

majka99999
21. nov 2019

Ma adenovirus, isteze jej nechuti papat, ved ju boli brusko. Nosia ti ryzovy alebo mrkvovy odvar? Ma hnacku alebo zvracia? Mala by taka mala dostat infuziu na zavodnenie, ja som bola s 5-mesacnym kvoli crevnej viroze a infuzie mu pomohli. Jasne, papal menej.

vikinkamarkusko
autor
21. nov 2019

@majka99999 nie ja jej davam sunar ar.co aj doma papa koli refluxu jedine zacali davat mrkvicku to jej davam po troske Len hnackuje infuziu jej nemozu dat nakolko jej praskaju vsetky zilky ked davaju kanilu uz 2den jej to nevedia urobit

kolieskova232
21. nov 2019

@vikinkamarkusko chudatko, je mi luto tvojej dcerky. hlavne mysli pozitivne a snaz sa jej davat ten sunar. aj ked po troske ale aspon nieco spapa a v kazdom pripade o tom vsetkom hovor sestrickam a doktorom! ved si predsa v nemocnici, tak nech sa staraju!

system
Odpoveď bola odstránená
Zobraz