Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Spankové laboratórium a biopsia Martin

filiatko
29. máj 2019

Zdravim Vas chcem sa opýtať ci mate niekto skúsenosť s dietatom a ci bolo vsetko ok v rámci starostlivosti v nemocnici. Dakujem

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
filiatko
autor
29. máj 2019

@kuravesele boli ste? Ja verim ze to bude ok. Dakujem

radka174
30. jún 2019

@filiatko dobry den boli ste v tom spankovom laboratorium?

filiatko
autor
2. júl 2019

@radka174 ano boli uz to mame chvalapanu za sebou. Caka Vas to tiez?

radka174
2. júl 2019

@filiatko ano 20.9 ideme a aj sa nieco plati za to vstupne vysetrenie prosim vas?

filiatko
autor
4. júl 2019

@radka174 my sme neplatili nic. Ale my sme to mali v ramci prevencie s celiakiou. Neviem ako to mate vy? Akurat som platila cca 4e za noc ako doprovod s dietatom od 3.rokov to je vsetko

radka174
4. júl 2019

@filiatko no my to mame ako odporucanie z nemocnice

klementina9
27. sep 2020

@filiatko prosím Vás ako prebiehalo to vysetrenielideme koncom tyzdna.Dakujem

klementina9
27. sep 2020

@radka174 prosim Vás ako prebiehalo vysetrenie.Mala ma 1r., tak si to neviem celkom dobre predstavit.Dakujem

filiatko
autor
27. sep 2020

@klementina9 Dobry den myslite spankove? A preco idete v 1.roku dietata? Prisli sme doobeda na prijatie do nemocnice a vecer sme sli do spankoveho. Na dieta nalepili diody na cele telo aj tvar, ale na tvar pod nosom ked zaspalo a pozorovalo sa ako spi. Pre mna nic prijemne, pre dceru este viac, ale zvladli sme to🙄Tak sa drzte a prajem skore uzdravenie

radka174
27. sep 2020

@klementina9 no bolo to hrozne a aj tak sa im to nepodarilo lebo maly sa budil stale a tahal si tie diody teraz mame ist na opakovanie ale ani tam s nim nejdem lebo to by bolo este horsie a tiez by sa im nepodarilo ho vysetrit urcite

radka174
27. sep 2020

@filiatko  no bolo to hrozne a aj tak sa im to nepodarilo lebo maly sa budil stale a tahal si tie diody teraz mame ist na opakovanie ale ani tam s nim nejdem lebo to by bolo este horsie a tiez by sa im nepodarilo ho vysetrit urcite

filiatko
autor
27. sep 2020

@radka174 u nas to bolo podobne

klementina9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klementina9
27. sep 2020

@radka174 dakujem za odpoveď. 😊

klementina9
27. sep 2020

@radka174 kolko rokov malo dietatko vtedy?

klementina9
27. sep 2020

@filiatko kolko malo dietatko vtedy?

filiatko
autor
27. sep 2020

@klementina9 mala 3 roky, nebojte sa berte to ze to vysetrenie vase dieta potrebuje a zvladnete to👍

klementina9
27. sep 2020

@filiatko to ano, tak to beriem. Dakujem za povzbudenie😊

filiatko
autor
27. sep 2020

@klementina9 potom dajte echo ako ste dopadli drzte sa💓

klementina9
28. sep 2020

@filiatko ďakujem moc😊
Este otazocka, ako je to so stravou.Mala ma co treba ,ale ja😂. Ci si doniest(je tam ladnicka?mikrovlnka?)

filiatko
autor
28. sep 2020

@klementina9 neviem ak idete iba do spankoveho ze kedy mate prist ci az vecer neviem. Radsej si zavolajte, nakolko mi sme s dcerou mali na druhy den ine vysetrenie. Ja ako rodic som nemala ziadnu stravu, dcera mala. Ak idete az na vecer tak si nemyslím ze vam daju stravu pre malu a rano idete odtial hned prec. Radsej si zavolajte kedy mate prist😉

klementina9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz