Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Spia vaše deti viacej počas choroby?

horalka901
9. feb 2013

Baby, aj Vam deti viacej spia, ked su chore? Dcerka ma uz od cca pondelka kasel, soplik, mirne teploty a treba dnes v noci mi spala az 11 hodin (samozrejme sem tam pomrndzavala a pokaslavala), potom hodinku a pol bola hore a zase spi uz vyse hodiny. Inak mi v noci spi treba 8 hodin.
Inak nechce vobec pit mlecko, tak sme na kasickach, na obed zelenina, olovrand ovocie s piskotkami.

zivika
9. feb 2013

@horalka901 ano, je to ako u dospelych, tiez viacej spime, ked sme chori 🙂 telicko bojuje s chorobou, tak potrebuje viac odpocinku, neboj, za par dni sa z toho dostane 😉

slava76
9. feb 2013

Ano, je to normálne.. ak jej ustúpi teplota alebo nebude až taká nevládna tak to prejde.. treba vtedy len veľa piť, aj ked neje tak netreba núťiť len aby pila... je to bežný prejav choroby.. Nemusíš sa obávať..

majka1981
9. feb 2013

Ano, ale na zaciatku choroby len ked som pri synovi - inak sa budi stale. Aj ked choroba odide, tak este par dni spi - hlavne cez den - dlhsie.

luciferkax
9. feb 2013

Jasné, moji ovela viac spia ako obvykle, bud rada, že ti aspon trošičku papá a hlavne nech pije 🙂 Môj 4,5 ročný je schopný spať 12 hodín v noci a tri hodiny a obed počas choroby :D

meggieerika
9. feb 2013

ano, spi viac...... moj mi vtedy moc ani neje, skor take zeleninove polievky, vyvary.... to ano.... mlieko velmi vtedy nechce..... a donho dostat vodu, no to je umenie...... vtedy sa mi nevladze chudak ani hrat, len na rukach, pri mame a veeeela veeeela spat...............

Tu začni písať odpoveď...

Odošli