Používame cookies. Viac informácií tu. OK
helen4
12. okt 2019

@katika82 Aká som ti vďačná , ďakujem krasne

123ka
15. okt 2019

@katika82 krásne si to napísala, len to s tou sprchou nieje všade na oddeleniach. Na pár oddeleniach je len jedna na celé oddelenie- 1 spchovy kut pre ženy a 1 pre mužov spolu v 1 miestnosti. Bola som na viacerých oddeleniach.

katika82
autor
16. okt 2019

@123ka aha , tak to som nevedela teda. Tak sme mali potom šťastie na dobré oddelenie. Ako keby že ešte niekdy máme ísť tak by som sa určite pýtala na toto IV.C ak by sa to dalo, bolo super že sme tam nemali tie sestričky.

123ka
16. okt 2019

@katika82 Aj nám sa páčilo na 4 c, keď sme boli na 4b sme boli non stop pod kontrolou 😅

helen4
19. okt 2019

@katika82 môžem sa ešte spýtať aké vyšetrenia robia?,..je to stresujúce pre detičky teda okrem brania krvy,...ďakujem pekne,Helen

katika82
autor
21. okt 2019

@helen4 no nemyslím si že sú tie vyšetrenia stresujúce záleží asi od dieťaťa. Niektoré majú syntróm bieleho plášťa a plačú už len keď vidia sestričku. Okrem tej krvi asi nieje nič také bolestivé, akurát tá PH metria je taká nepríjemná no - to deťom zavedú hadičku cez nosnú dierku do žalúdka a 24 hodín s tým musí fungovať. Ale zvládajú to aj malé 3-4 ročné deti. Akurát to zavádzanie je nepríjemné. Ale to vyšetrenia nerobia každému iba deťom ktorým sa potvrdí vysoký stupeň refluxu a iba ak s tým rodič nesúhlasí. Samozrejme ktorékoľvek vyšetrenie ako rodič môžete odmietnuť.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre