Stále choré štvorročné dieťa - slabá imunita

slawka22
12. máj 2016

Ahojte .. Prosim o rady ako a co je dobre na imunitu .. Mam 4 rocnu dcerku a je non stop chora skusila som uz hadam vsetko .. Vitaminy , solna jaskina imunologia a lieky ... Dakujem

nicolle21
12. máj 2016

Nam vyborne robi zelezo - maltofer kvapky, spolu s kyselinou listovou 😉 tiezbyval maly casto chory okolo 1 roka

pribinak
12. máj 2016

Vysetrenie u imunologicky a orl ste absolvovali?

helenanovakova
12. máj 2016

skúste zmeniť, zlepšiť vzťahy v rodine a malá sa uzdraví

slawka22
autor
12. máj 2016

@ pribinak ano oboje aj mandlu mame von aj lieky brala nasonex aerius , imunor ribomunil , ....

adinkag
12. máj 2016

Moja mala je alergicka imunoalergologicka jej nasadila rybomunyl to zabralo to malo aj neziaduce ucinky podkozny flak cez celu dlan.ktory mizol skoro pol roka odkedy je v kolektive tiez bola casto chora na orl sme kazdy rok a min tyzden povrdil zvacsene nosne mandle odporuca vybratie potom sa to snad upravi

slawka22
autor
12. máj 2016

@helenanovakova no moze byt aj na tom nieco ... Bohuzial tie vztahy v rodine niesu az tak top ako by mali byt ..

helenanovakova
12. máj 2016

@slawka22 tak vieš kde je chyba. prestaň behať po lekároch a pchať malú chémiou a začni s nápravou vzťahov v rodine. kvôli nej

slawka22
autor
12. máj 2016

@adinkag nam dali von mandle a je este horsie ... Ale tak vam dufam pomoze kazde dieta je ine a je to individualne a co poznam vsetkym pomohlo ...

veronicka1901
12. máj 2016

Môže a nemusí to byť psychického pôvodu. Skús dlhodobé užívanie Kolostra a nám celkom pomohli aj kúpele.

dari226
12. máj 2016

ach ja ti neporadim sme na tom rovnako uplne v kuse chory sa bojim ist aj medzi ludi.
tiez ideme na odber krvy pozriet kvoli imunite.tiez som zufala ☹

babulka82
12. máj 2016

@dari226
@slawka22 nerozumiem ako možu byt deti stale chore? Kolko krat za mesiac? Ako často uživaju antibiotika? Nasi tiez byvaju chory ale max.tak 3x do roka.

dari226
12. máj 2016

@babulka82 od septembra 14x uz z toho 1x nemocnica a 4x atb.tiez to nechapem mam este starsiu dceru ta je tak raz za rok chora.jedine co lekarka povie ze je to normalne 😒
tak na koho sa mame spolahnut?

veronicka1901
12. máj 2016

@dari226 tak to určite normálne nie je :(, absolvovali ste testy, orol vyšetrenie, vyšetrenia na mykoplazmy a chlamýdie, parazity a pod.?

slawka22
autor
12. máj 2016

@babulka82 @dari226 @veronicka1901 stale .. 2 tyzdne chora a naham ju riadne doliecit , 2 dni vo skolke a zas chora potom sa vylieci ani nejde so skolky a zase chora .. A dookola nechapem nepoznam nihoho co ma toto iste ja som byvala chota casto ale toto nie ..

dari226
12. máj 2016

@veronicka1901 momentalne cakame na termin do nemocnice.min.tyzden sme boli u lek.stale nas odbijaju ze je to normalne ale uz nevladzeme
chodime este na terapiu biorezonanciu a berieme homeopaticke lieky s nadejou ze to bude lepsie,tento druhy lekar hovory ze to normalne nieje a vraj po tejto terapii mu bude lepsie

dari226
12. máj 2016

@slawka22 presne to mame tak uz poznas.my sme uz 4.tyzden doma

zilena
12. máj 2016

@dari226
@slawka22
moj bol kazdy mesiac chory minuly rok (aj nemocnica) a potom 3 mesiace bral imunoglukan a 3 krat denne vitamin C alebo multivitamin a od decembra mal iba sopliky. Vtedy sme zvysili davku vitaminov (aj rakytnik, ovocie, atd) a nasvecovali lampou. Od decembra teda vsetko ok. Klop klop. Mal 3 roky v oktobri. Tesim sa z toho. Dufam, ze mu to vydrzi. Ale vy ste uz asi aj tieto veci skusali. Imunita sa dost posiluje pohybom vonku, cerstvym vzduchom, saunovanim. Drzim palce.

slawka22
autor
12. máj 2016

@veronicka1901 @dari226 my presne tak isto veeela chory a antb kazdy 3 ti mesiac hadam ... Boli sme aj na orl aj imuno alergologii aj stery aj krv brala dr ..

dari226
12. máj 2016

@zilena dakujem.ja nestiham kupovat ovocie a zeleninu velmi rad to ma a vonku sme kolko vieme len teraz musime davat pozor lebo ma alergiu na vsetko co tu lieta z travy a stromou ☹

slawka22
autor
12. máj 2016

Baby my nemame kedy ist plavat alebo do Tatier alebo bazeny saunu .. Lebo ke stale chota tym padom to nejde do uvahy aj ohladom inych ... Aby sme niekoho nenakazili a ani s chorou by som nesla ;(

babulka82
12. máj 2016

@slawka22
@dari226 u nas su choroby psychika ak su doma nejake nezhody tak deti ochoreju.Takze klud problemy riesit. Nepchat deti chemiou ani umelymi vitaminmy a nam pomohla vela krat biorezonancia.

slawka22
autor
12. máj 2016

@dari226 presne aj my mame alergiu a ovocie je len taky fukot ...

zilena
12. máj 2016

@slawka22 kedze casto beriete atb, opakuje sa vam stale jedna bakteria alebo stale nieco ine chyta?

slawka22
autor
12. máj 2016

@babulka82 @dari226 co to je prosim vas ta biorezonancia ?

slawka22
autor
12. máj 2016

@zilena vacsinou furt ine .. Priebeh poaledneho obdobia : soplik kasel .. 2 tyzdne , 2dva dni vo skolke , zase soplik a kasel ale riadny priedusky zapalene , akurat mala ist do skolky a kiahne zas mesiac doma poyom 3 dni vo skolke bach soplik a mocove cesty 3 tyzdne doma 2 dni vo skolke bim borelioza ci ky gtaz zas antb 2 dni vo skolke po mesiaci dalsom a zas ma kasel a soplik ...

babulka82
12. máj 2016

@slawka22 biorezonancia je terapia ktora sa robi pristrojom bicom a vyrovnava frekvrncie v tele.Dietatko si drži take palicky v ruke asi 15 minut a hotovo.Nevydava to žiadne zvuky.

slawka22
autor
12. máj 2016

@babulka82 este som o tom nepocula .. Kde sa to da absolvovat ?

zilena
12. máj 2016

@slawka22 borelioza?? ved s tym seriozne nie su ziadne zarty...
ten soplik kasel opaujuci sa je typicky skolkarsky a kym nie su vysoke teploty, tak dieta do kolektivu mozes dat. Je to najcastejsie moraxella (zeby si si to pomylila s boreliozou, ktora vznika po ustipnut nakazenym kliestom?) Na to pomaha nahrievat lampou, vysusuje to hlieny, ktore potom nezatekaju tak do hrdla a nevyvolavaju zachvaty kasla. A vyvysit pred spanim a vetrat a zvlhcovat. Vela krat to vylieci az slnko/leto.
Kiahne neovpyvnis a mocove cesty su velmi caste u deti tiez.
Takze ti zostava riesit ten kasel a soplik , moj syn takto prekaslal a presoplikoval dve zimno-jarne sezony, ja s tum tiez osobne mam dlhorocne skusenosti. Takze u nas pomahal imunoglukan, vitaminy, nahrievanie, slnko, acc long (obsahuje n-acetylstein, ktory pomaha pri zvysovani odolnosti a odhlienuje). Drzim palce nech to prejde.

babulka82
12. máj 2016

@slawka22 pozri si na nete pohladaj neviem odkial si my sme chodili sem www.bioharmonia.sk a strasne vela deti tam chodilo.No len je to dost drahe.

slawka22
autor
12. máj 2016

Dakujem Vam vsetkym !!!!;)