• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stále spotené ručičky bábätka. Máte skúsenosť?

27. októbra 2008 
ahojte naša Mia má stále akoby spotené ručičky a neviem či je to v pohode alebo to môže niečo znamenať , ak máte s tým skúsenosť bola by som rada ak by ste mi o tom niečo napísali Ďakujem
20. okt 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heppu asi ju moc obliekas, lebo nas maly spi s nami v posteli a ani ponozky nema a ma totalne spotene nozky :wink:
20. okt 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak malinka je veeeeeelmi zlata :dizzy_face:
20. okt 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja mala ma spotene rucicky je spokojna tak to neriesim ...
20. okt 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj dididi praveze ja ju neobliekam moc neznasa to ale ma ich spotene aj ked su studene ale ak to nic neznamena tak som rada :wink:
21. okt 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellia • 53tt • Dnes o 12:28
Ahojte,
mam 2 mes. mimi a uz asi tyzden ma vkuse spotene ručičky. Kupem ho pravidelne, cez den utieram vlhcenymi utierkami, no stale ich ma vlhke.
Z coho to moze byt?
Obcas, ked ich ma studene a k tomu este aj mokre, bojim sa, aby mi neprechladlo...

junovka • 2d • Dnes o 12:33
Nelia, babatka to vacsinou mavaju.Moja ma uz skoro rok a pol a ma to stale, dokobńca aj nozky sa jej straaaaasne potia.Proste kazdy je iny.Timka rucicky a nozicky nemaval spotene, ta spotena bola stale len na hlavicke a chrbatiku.A este....tie vlhke utierky na utieranie ruciciek by som ti velmi neodporucala, nakolko vacsinou z nich su parfemovane, a ked ty utries babu rucicky, potom ono si ich da do pusy.... no, neviem, nie je to moc chutne Skor namoc lat.plienku do cistej vody a tak utieraj rucky
27. okt 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok