Stále spotené ručičky bábätka. Máte skúsenosť?
ahojte naša Mia má stále akoby spotené ručičky a neviem či je to v pohode alebo to môže niečo znamenať , ak máte s tým skúsenosť bola by som rada ak by ste mi o tom niečo napísali Ďakujem
ahoj dididi praveze ja ju neobliekam moc neznasa to ale ma ich spotene aj ked su studene ale ak to nic neznamena tak som rada 😉
nellia • 53tt • Dnes o 12:28
Ahojte,
mam 2 mes. mimi a uz asi tyzden ma vkuse spotene ručičky. Kupem ho pravidelne, cez den utieram vlhcenymi utierkami, no stale ich ma vlhke.
Z coho to moze byt?
Obcas, ked ich ma studene a k tomu este aj mokre, bojim sa, aby mi neprechladlo...
junovka • 2d • Dnes o 12:33
Nelia, babatka to vacsinou mavaju.Moja ma uz skoro rok a pol a ma to stale, dokobńca aj nozky sa jej straaaaasne potia.Proste kazdy je iny.Timka rucicky a nozicky nemaval spotene, ta spotena bola stale len na hlavicke a chrbatiku.A este....tie vlhke utierky na utieranie ruciciek by som ti velmi neodporucala, nakolko vacsinou z nich su parfemovane, a ked ty utries babu rucicky, potom ono si ich da do pusy.... no, neviem, nie je to moc chutne Skor namoc lat.plienku do cistej vody a tak utieraj rucky

heppu asi ju moc obliekas, lebo nas maly spi s nami v posteli a ani ponozky nema a ma totalne spotene nozky 😉