Stále spotené ručičky bábätka. Máte skúsenosť?

heppu
20. okt 2008

ahojte naša Mia má stále akoby spotené ručičky a neviem či je to v pohode alebo to môže niečo znamenať , ak máte s tým skúsenosť bola by som rada ak by ste mi o tom niečo napísali Ďakujem

dididi30
20. okt 2008

heppu asi ju moc obliekas, lebo nas maly spi s nami v posteli a ani ponozky nema a ma totalne spotene nozky 😉

dididi30
20. okt 2008

inak malinka je veeeeeelmi zlata 😵

saska.t
20. okt 2008

aj moja mala ma spotene rucicky je spokojna tak to neriesim ...

heppu
autor
21. okt 2008

ahoj dididi praveze ja ju neobliekam moc neznasa to ale ma ich spotene aj ked su studene ale ak to nic neznamena tak som rada 😉

emjee
27. okt 2008

nellia • 53tt • Dnes o 12:28
Ahojte,
mam 2 mes. mimi a uz asi tyzden ma vkuse spotene ručičky. Kupem ho pravidelne, cez den utieram vlhcenymi utierkami, no stale ich ma vlhke.
Z coho to moze byt?
Obcas, ked ich ma studene a k tomu este aj mokre, bojim sa, aby mi neprechladlo...

junovka • 2d • Dnes o 12:33
Nelia, babatka to vacsinou mavaju.Moja ma uz skoro rok a pol a ma to stale, dokobńca aj nozky sa jej straaaaasne potia.Proste kazdy je iny.Timka rucicky a nozicky nemaval spotene, ta spotena bola stale len na hlavicke a chrbatiku.A este....tie vlhke utierky na utieranie ruciciek by som ti velmi neodporucala, nakolko vacsinou z nich su parfemovane, a ked ty utries babu rucicky, potom ono si ich da do pusy.... no, neviem, nie je to moc chutne Skor namoc lat.plienku do cistej vody a tak utieraj rucky