• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stále zapálené hrdlo. Čo mu pomôže?

26. septembra 2016 
Ahoj, u nas sa to zlepšovalo zo dna na den, akurát malej sa spravila zaba v ustach, tak som jej dala prve 3 dni rano a vecer, a uz na druhy den sa nestazovala :slight_smile: V lekarni mi vysvetlila, ze ak uz nieco zacina treba rano a večer 3 dni a potom douzivat cele balenie 1 vecer pred spanim dalsich 10 dni.Aby sa to co vyvolalo tu infekciu uplne potlacilo a nerastlo. A aby som davala pozor, aby mala mala umyte zubky, nepila a nejedla.Takze uz ked je všetko absolvovane tak jej supnem a chuti jej. :wink: .Kamaska zase ma malu v Tvojom veku, a tej vyslovene povedali, ze u malých treba rozdrvit tabletku, a na cumel,alebo ak nema tak vytriet tym praskom. Pomohlo im,a tesila sa, za zacali papat a nebola podrazdena. Sama som prekvapena,ze sme nemuseli k dokyne a pchat atb.Daj mi vediet ako Vam pomohlo.pa
24. aug 2016 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slaza prepáč,ak tomu dobre rozumiem....treba vyčistiť zuby a dať cmulat tabletku a za tým už nejest ani nepit....a malému rozdrvim a dám trocha vody aby to vypil? Či len ten prášok podrveny dať.....takže musím kúpiť ešte jedno balenie,keďže je to pre dvoch aby brali ešte 10 dní....tak dobre tomu rozumiem?
24. aug 2016 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V pohode, nejde o to aby to prehltol,ale cmulal,aby to čo najdlhšie ostalo v puske. Ano presne, uz ked ide spinkat. A rano aspon pol hodku za tym nic do pusy. A malemu rozdrvit a nie pit,ale ten prasok cmulat,poteriat,vtierat,dat na cumlik. Ano aj ja mam dve baby,a tiez dve som kupila. Kedze je to na ustnu dutinu,tak to musi pôsobit tam.Dost som v lekarni stvrdla,ale mala som stastie na dobru a trpezlivu magistru :slight_smile: ...Pozrela som aj stranku o bactorale,a su tam otazky,odpovede a to mi pomohlo.pa
24. aug 2016 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby my pouzivame na vsetko aloe vera a sme spokojni
26. sep 2016 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fajn,aj to je možnosť,ale mne mala malá alergickú reakciu - totálny alergický výsyp po mastičke thymiánovej, fľaky,hrozne ju to svrbelo,takže ja už radšej žiadne veci z rastliniek na deťoch neskúšam. Tu som spokojná,takže nech je ako chce,hlavne, že deti sú ok :slight_smile:
26. sep 2016 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok