Štikútka a grckanie trojmesačnej dcérky

fazulka21
28. júl 2020

Maminy, posledné cca 2-3 týždne bojujem s
,, problémom". Malá (za chvíľu 3 mesiace) sa napapá a keď ju dám odgrgnúť, vyblinkne dosť mlieka. Aj 10ml. Potom hneď chytí šťukavku a má ju aj 15 minút.
Aj v brušku mala stále štukavku. Avšak prvé 2 mesiace vôbec negrckala. Sme na UM Beba HA.
Vaše skúsenosti? Mám ju po papani hneď dať odgrgnúť alebo chvíľku nechať poležať a až potom, alebo vôbec nedvíhať, ja už neviem. Možno pre niektoré to bude hlúposť ale trošku ma hnevá že je stále od mlieka, stále ju musím vlhčenými utierať, stále prezliekať. A znepokojuje má, že predtým vôbec negrckala...

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fazulka21
autor
28. júl 2020

@veronika4495 neplakala by pri refluxe? Lebo ona neplakáva. A to viem že za to nemôže predsa.... Preto sa pýtam aby som jej vedela pomôcť.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
28. júl 2020

@fazulka21 prejedla sa..dávaj ju odgrgnut priebezne

fazulka21
autor
28. júl 2020

@veronika4495 áno akurát čítam. Počas papania dať odgrgnúť, potom nech dopapa, vypodložiť matrac, tiež zmeniť cumlík aby nehltala vzduch 🙂

zuzka251
28. júl 2020

urcite nechat odgrgnut na pleci, nie hned do postielky. dobry je sirup gastrotuss - dava sa po krmeni, neutralizuje a aj zahustuje obsah v zaludku, ma ochrannu funkciu na sliznicu aj v pripade refluxu. treba vyskusat..

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sabush000
28. júl 2020

my sme na začiatku mali tiež Beba HA potom sme prešli na Beba comfort, ja by som vymenila cumlik a kŕmila by som vo vyvysenej polohe.

katka435
29. júl 2020

Aj môj malý grcnul po Bebe, mali sme aj tichý reflux. Zmenili sme mlieko na HiPP AR a úplne v pohode, vôbec po ňom negrcal. Myslím, že je to v tej Bebe.