• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Štikútka bábätka. Nestresuje ho to?

Ahojte maminky
mám doma 10 týždnového chlapčeka a tiež máme problém s štikutkou aj 3x do dna tiež to máme po grcnutí. Ćajík nám nepomáha musím mu dat mliečko- kojím no niekedy sa mu tak čká že mi je ho ľuto až sa mu dvíha žalúdok.
12. sep 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj malej sa az brusko dviha... ale mava ju hrozne dlho, niekedy aj 5- 10 min. Je to strasne, zostane z toho nervozna a place, az po placi to prejde. Skusala som jej dat tiez cucnut, ale vacsinou je dost najedena a uz nechce..
nemoze to byt nejaky reflux? alebo porucha pazeraka?
12. sep 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,

já mám kočárek klasiku hit 2008 Nowalex Focus od firmy mimi-kocarky.cz a jsem strašně spokojená. Kočárek je velký, prostorný, vzdušný... Takový jsem vždy chtěla. Nikde jsem ho nemohla najít, až tady na modrém koníku jsem získala informace od Peťulky. Peťo ještě jednou dík :slight_smile:
13. sep 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som si všimla (už aj niekoľko týždňov), keď sa pozerám na bruško ako sa jemne pravidelne hýbe....pripadá mi to ako môj tep (alebo iečo take...).
Mohla by to byť tá štikútka? Ale tot mávam dosť často..
17. júl 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wewe4 stikutku spoznas vdaka tomu ze ti to po chvili zacne byt aj neprijemne.mojmu krpatemu sa uz teraz ku koncu stikuta aj 5x za den a je to dost teda aspom pre mna neprijemne bo sa mu stikuta aj pol hodinu a nie a nie prestat.vacsinou ked sa najem....
17. júl 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co by mohlo byt to co citim ja? moze to byt ten moj tep...?
17. júl 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi je to ta stikutka, lebo ja som si myslela, ze to mu tak bije srdiecko :slight_smile: no aka som bola hlupa :slight_smile: trva to tak vacsinou minutu-dve, nie????
17. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si to až tak nevšímam, nie je to nejak intenzívne...keď ležím a sledujem bruško alebo mám položenú ruku na ňom tak to cítim. Ale neviem presne ako je to často...budem sledovať :sweat_smile:
17. júl 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky mne malá čkala v bruchu asi od 7meho mesiaca a to niekoľko-krát denne. Ono to bolo najčastejšie keď som sa ja najedla a teraz čká aj po narodení niekoľko krát denne... No celá mama :grinning: :grinning: :grinning:
17. júl 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok