Strihanie uzdičky pod jazykom

ewcurik
8. feb 2019

Ahojte strihali niektorému dieťatku uzdicku pod jazykom v 5 mesiacoch alebo ak neskôr len ambulantne? V nemocnici mi povedali že iba v narkoze.

vierka1991
8. feb 2019

@ewcurik ahoj, mojmu strihali asi v 8 mesiacoch a ambulantne. Zastriekali mu to a strihli, sice plakal, asi to bolo horsie pre mna ako pre neho, nakolko som ho musela drzat.

soldi
8. feb 2019

na ORL Ti spodnu strihne na pockanie. je to zakrok asi na 30 sekund. vrchna je vacsi problem.

ewcurik
autor
8. feb 2019

@soldi praveze mi to povedali na ORL že už je veľká,,, musím skúsiť v inom meste

soldi
8. feb 2019

@ewcurik v topolcanoch je jeden uzasny dr co striha babatkam uzdicky.
u nas v meste orl bez problemov striha aj takymto na pockanie. zalezi od dr

zuzipolo
8. feb 2019

@soldi ahoj,vieš mi napísať meno toho doktora v Topoľčanoch?aj moju malú čaká strihanie uzdičky.ďakujem 🙂

soldi
8. feb 2019

@zuzipolo pridaj sa do skupiny laktacna poradna, tam Ti poradia, ja ho neviem, len viem, ze tam je

zuzipolo
8. feb 2019

@soldi ďakujem

ellieellie
8. feb 2019

Môjmu strihali ambulantne v 5 mesiacoch spodnú aj vrchnú.

vierakg
8. feb 2019

Môjmu synovi tiež v 5 mesiacoch, ani som si nestihla tašku odložiť z doktora a bolo po paráde, ne iem si predstaviť, že by ho kôli tomu dávali do narkózi, ale keď je tam nejaká komplikácia, tak to chápem.

cypercanka1
13. jan 2022

@zuzipolo našla si pls meno toho doktora keď si hľadala? Mne poradila laktačná z Mamily ešte v nemocnici že existuje nejaký super zubár čo to robí ( malo by sa to volať 3dent centrum,TO) no nám.kontakt. nevieš mi nejako poradiť 🙏 ďakujem