Studené ruky

donutka99
15. dec 2022

Čaute včera som tu písala o synovi lebo je chori mala som obavy ze rýchlo dýcha ale už viem ze pri tom jak je chori je to normálne lebo mal teploty. Ja tu píšem teraz kvôli tomu ze syn už 2 dní alebo 3 ma studené ruky ale keď mu začne horúčka už nemá a potom zas ma stále ma ľadové ruky mam obavy mam sa báť ci je to ôk
Ale stále ma studené ako ľad tak neviem :(

jjanulienka
15. dec 2022

Zvyčajne sú studené ruky keď stúpa teplota

eeffka
15. dec 2022

Aaj moje deti tak maju,ked maju ladove ruky a chodidla ide horucka do 30min

soldi
15. dec 2022

Studene koncatiny su vtedy ked zacina stupat teplota. Vtedy treba zahrievat, ked uz je horuci, tak vtedy ochladzovat pripadne podat liek na teplotu.
Liek ani zabaly sa nemaju davat ked su ladove koncatiny

donutka99
autor
15. dec 2022

@soldi aha dobre a keď je horúci na cele lícach a tele ale ruky nohy ma studené?

donutka99
autor
15. dec 2022

@jjanulienka aha dobre vďaka

inana11
15. dec 2022

@donutka99 tak by to malo znamenat že teplota ešte pôjde hore… aj u nás tak,keď sú ruky studené,viem že ešte bude stupat,keď oteplení tak teplota je na vrchole…

donutka99
autor
15. dec 2022

@soldi môžem sa spýtať len jedno zabudla som to tam napísať jedna baba mi povedala no teda napísala na msngr ze ci nemá náhodou zápal oblieciek nedaj bože... Ale to pochybujem ved je chory ma teploti sopliky a cika moc ma trosku viac žltý vajíčka ma také akoby zcvrknzte ale to asi preto lebo je chori.... Ďakujem vám baby za odpoveďe 👍🙂

tana85
15. dec 2022

@donutka99 malo pije, viac mu nukaj cistu vodu/detsky caj. ked ma studene nohy/ruky a ide mu hore teplota hlavne vtedy nesrazaj zabalom ci sprchou, mohol by dostat sok. liek mozes dat, ale teplotu takto zrazat az ked sa prehreju aj koncatiny. moje deti tiez takto reaguju. prajem skore uzdravenie

donutka99
autor
16. dec 2022

@tana85 ďakujem veľmi pekne