• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Studený pot bábätka. Stretli ste sa s tým?

9. decembra 2016 
prosim vas, stretli ste sa niekto so stedenym potom babätka, maly mal ako som pisala vcera vysoke teploty, potom to kleslo az do podchladenia 35, a teraz ma sice pyzamko s dlhym rukavom, ale poti sa na hlavicke a telicko ma studene, namerala som mu 36,5 v zadocku- vraj to je ok teplota po konzulatcii s mojou mudr. ten pot a to studeno ma nejako metie.......
27. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojky nas filipek to ma kdyz se zpoti tak je studenej i v tehlech vedrech..nak sem to zatim neresila..ja to tak mam obcas taky ze sem zpocena jak krysa a sem studena
27. aug 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nám se takhle potí nožičky.Má je celý mokrý a přitom studený.Zpocený po tátovi, studený po mámě :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to urcite tym, ze je spoteny.. aj nas maly, ked sa v noci spoti, tak potom je ladovy jak cencul :stuck_out_tongue_closed_eyes: treba pekne prikryt a zohreje sa :wink: sice my spavame iba v plienocke, ak sa poti, dam mu v spanku tricko na spinkanie, aby ten pot trosku vsiakalo do seba
28. aug 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pot je přirozený jev a je velice důležitý pro to aby se organismus nepřehříval,tělo se tím ochlazuje!!!Při větším pocení je důležitý pitný režim!
28. aug 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no takze nakoniec to nebolo take zle, teploty presli, podchladenie skoncilo :confounded: , maly je vysipany dostal dithiaden a nakoniec siesta choroba pre mna tak neznama bola u nas doma. takze asi ziadne zubky, aj ked snad aj tie k tomu co to prispeli ale ten virus, si myslim ze chytil na pieskovisku, bol tam minuly tyzden 1x a samozrejme pojedol piesok. takze nasa prva vazna choroba je zanami vdaka bohu.
a este raz vdaka za namety.
28. aug 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je dobrá zpráva, šestá nemoc je celkem banalita, vyrážky za pár dní zmizí a bude vše OK, taky jsme si tím prošli s oběma syny.
28. aug 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
co je to ta siesta nemoc?
28. aug 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Několik dní (obvykle 3 - 4) horečky okolo 39 stupňů, pak horečky zmizí a objeví se drobná začervenalá vyrážka (většinou na hrudníčku a postupuje směrem dolů), za den nebo dva vyrážka zmizí a je po nemoci. Žádné další příznaky ani komplikace nebývají.
28. aug 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej aky stary prispevok : :slight_smile: ale to iste sa stalo tento tyzden vysoke teploty potom studeny a strasne spoteny
6. jún 2016 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenny2009 my to iste horucky siesta nemoc a prve dva dni po ukoncenych horuckach podchladenie a teraz dalsie dva dni znizena trosku a obcas v noci studenkavs. Uz nech to prejde
9. dec 2016 o 20:12  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok