Studený pot. Je to antibiotikami?

dididi30
27. okt 2008

ahojte, baby chcem sa opytat, moj maly od kedy berie atb je skor taky studenkavy a prestal aj slintat, , dnes cely den spi nebude to tymi atb? 😕
dik za rady

saska.t
27. okt 2008

Urcite ano nerob si starosti, a preco berie ATB?

dididi30
autor
27. okt 2008

saska myslis? ☹ .....berie atb, lebo bol zahlieneny, vysoke teploty , no ze ma vyrozu, ale niesom z toho nadcena ,ze ich berie 😕
neviem ci ich netreba vysadit 😒

saska.t
27. okt 2008

Kym nevidis nejaku alergicku reakciu (vyrazky, zacervenane miesta)nerob to, kedze uz si zacala, snad doktor vie co robi. Ale ta unava je urcite z horucky a samozrejme aj z ATB. Ak to nebude do 3-5 dni ok sla by som zasa na kontrolu ... 🙂

dididi30
autor
27. okt 2008

dakujem za radu, atb som mu dala, nech sa teda poriadne prelieci
inak sme opacili aj dcerku a ta je tiez studenkava, takze to bude asi tym,ze mame s manzelom teplotu 😒

jahodka11
27. okt 2008

dididi- a nemoze to byt aj tym, ze mu bolo zle a zle spinkal a ATB pomohli a mohol sa konecne bez bolesti vyspinkat? ved je malicky a spanok mu urcite chybal.... 😖

dididi30
autor
27. okt 2008

jahodka,zeby tym? 🙂 no co ja viem, on celkom dobre hajkava, ale tie prve dva dni, to bolo krute, budil sa a plackal, teraz ten 3 den si vynahradil a este k tomu som si dala aj makovu strudlu skoro celu 😅 tak je asi pod makovou nakrozou 😀

jahodka11
27. okt 2008

myslim, ze ano...ved pre istotu zavolaj doktorke....ale naozaj si myslim, ze sa mu ulavilo a preto dobre spinka....a v podstate, co my vlastne mozeme vediet, co vsetko ho bolelo a ako? 😖

dididi30
autor
27. okt 2008

jahodka, no ved to a este kojenie deti...

jahodka11
27. okt 2008

veru tak 🙂