Štvormesačné dieťa má riedku stolicu

ivett278
7. feb 2014

Mamicky ktore mate skusenost s riedkou stolicou babetka prosim poradte mi. Mam 4 mesacnu dcerku ktora ma uz asi mesiac riedku stolicu. Najskor som si myslela ze to bude s toho ze jej idu zubky. Boli sme aj u doktorky a ta povedala, aby som jej spravila ryzovy vyvar. Ale ono to nepomohlo. Moze to byt ajz toho ze my vobec nechce pit vodu?

jul11
7. feb 2014

@ivett278 kojis alebo davas um?pribera dietatko?

dendy1
8. feb 2014

@ivett278 tou vodou to nebude. Kojis či UM ? Najprv treba zisťovať čo zjedla, či ju niečo nepreháňa. Ak to trvá už mesiac, choď k detskej. A možno by nebolo od veci, keby videla tú stolicu. Čo sa tebe môže zdať riedke je možno normálna stolica pre také dieťa s tekutou stravou.

luba28
8. feb 2014

@ivett278 pokial dieta neprijima tuhu stravu tak je normalne ze ma redsiu stolicu,....a vobec nemusi ist o hnacku,...pri hnacke je stolica tekuta ako voda a babo by nepriberalo,skus fontanellu na hlavicke ci nieje vpadnuta,ak nie tak neni dovod ....pokial ti babo pribera a Dr nezistila nic ine tak si myslim,ze je v poriadku,...

luba28
8. feb 2014

@ivett278 a ak nechce vodu,skus caj,...

ivett278
autor
8. feb 2014

@jul11 davam umele mlieko

ivett278
autor
8. feb 2014

Ked mala normalnu stolicu, tak bola taka kasovita. Ako prazenica. Ale terazto je take vodove a blede.

luba28
8. feb 2014

@ivett278 este by som skusila probiotika-napr.bio-gaya,alebo nejake ine,....

ivet1371
8. feb 2014

@ivett278 davaj probiotika infant dophilus su aj cenovo vyhodnejšie a kvalita sa vyrovna inym