Štvormesačnému synčekovi stále padá niečo do očka

erika88l
27. máj 2017

Ahojte zienky,
mame doma 4mesacneho chlapceka a v poslednom case mu stale nieco padne do ocka..dnes tam zasa nieco ma a nechcem mu tam sparat prstom vreckovkou to nejde lebo stale sa prudko otaca..no a minule sme sa snazili vodou vyplavit ale nepodarilo sa..
Mozno sme to robili zle alebo ja neviem..
Prosim Vas poradte mi..Dakujem pekne😉

mattkapd
27. máj 2017

Kvapky ocuflash či ako sa to píše. .to z ocka isto vyplavi

erika88l
autor
27. máj 2017

@mattkapd
Jej velmi pekne dakujem...🙏 🙂

babatkoo
27. máj 2017

Ocuflash na vyplach ocka. My pouzivame doma skoro denne. Syn este v porodnici dostal svoje prve balenie

erika88l
autor
27. máj 2017

@babatkoo
Takze ak to budeme mat tak to mozem pouzivat aj kazdy den??nie je to navykove alebo nieco podobne??samozrejme len ak to bude treba budeme pouzivat..🙂
A dakujem za prispevok ☺

babatkoo
28. máj 2017

@erika88l nie v pohode aj kazdy den pretoze je to prirodne. Z kvetinky - očanka lekarska 🙂 moj syn trpel rok a pol na upchate slzne kanaliky. Kazdy den som mu musela zahlienene ocka cistit ocuflashom. Samozrejme sme to mali doporucene od ocnych lekarov. A ja to pouzivam dostat casto pretoze mam tiez tu smolu ze mi pravidelne nieco do oka spadne 🙂

erika88l
autor
28. máj 2017

Som rada,ze ste mi napisali dievcata..Dakujem Vam este raz..Zachranili ste ma lebo uz som mala z toho stres,ze chudacika tam reze v tom ocku a este je aj nervozny z toho...:-/ a je to super ked je to prirodne a hlavne nenavykove..🙂

silvinkakrajcirova
28. máj 2017

@babatkoo ahoj prosim ta ako mu presli upchate kanaliky? Ni sa s tym trapime uz rok...😢

3petka
28. máj 2017

@erika88l A naozaj mu tam niečo padlo? My sme tiež boli u očnej reku má v oku vlas a nakoniec to bol len očný maz ako spinkal tak mu to tam ostalo take neviem ako to napísať našuchane že to vyzeralo ako vlas. Dala nám len kvapky aby to mal redšie. A povedala mi že ak by tam niečo mal tak by bolo oko podráždene.

babatkoo
28. máj 2017

@silvinkakrajcirova ahoj, robili mu 3x preplachy. Pomohlo ale iba dovtedy kym mu nesli horne zubky. Lebo opuchnute dasno a zubok zatlacil na dutiny a zasa sa to zopakovalo. Nakoniec musel ist na zakrok v celkovej anestezii. Poriadne mu to preplachli, vysondovali a od vtedy pfujpfukpfuj ma pokoj. Od narodenia sa trapil do 18 mesiacov. Ak ste neboli na preplachu tak chodte urcite. Neboli to, iba to vyzera neprijemne. Ja som bola s malym kazdy krat okrem tej anestezii. Aj to trvak zakrok 10 minut a uz isiel za mnou na izbu.