Štvrtáčka je často chorá

januelik
4. feb 2015

Ide o to že moja dcera stvrtacka zacala byt dost casto chora.Tyzden v skole a tyzden doma.Nic ine len sople unava.Teraz sa trosku rozpisem.Do triedy im dali spoluziaka z inej skoly.Po mesiaci sa mi mala zacala v noci budit s tym ze ona nepojde do skoly.Trva to uz mesiac ale nie pravidelne.ked ma ist do skoly zacne robit sceny place krici a cela sa trasie.Snazila som sa zistit co sa deje nic mi nechcela povedat az jedneho dna ked mi jej kamaratka z triedy povedala ze jej spoluziak robi stale zle.Vysmieva sa jej nadava jej zhadzuje peracnik stale riesi co ma oblecene a nici jej topanky aj skolsku tasku.Zasla som za ucitelkou ze co sa deje tak ma uistila ze to vyriesi.Ten maly tvrdi ze on jej nic nerobi(on nic on muzikant)Moj dieta je z toho uplne na dne a tieto dva dni rano sa tak vyhecovala ze dostala horucku a hnacku .tak skola opat nehrozi.moja otazka znie moze mat dieta az tak znicenu psychiku ze sa jej telo brani tym ze je casto hora?S manzelom riesime ze ju preradime do inej skoly

gabrielasofia
5. feb 2015

Ani moja mala to potom nechcela riesit, hovorila ze jej ucitelka aj tak neuveri... raz ju oznacili za klamarku a jej sa to velmi dotklo, malinkej.. Uz je to za nami ale stale ma to mrzi ked si spomeniem..

lucianakoniku
6. feb 2015

@januelik na tvojom mieste by som sla na tu jeho byvalu skolu a pokusila sa zistit co presne tam stvaral. A potom by som to vasej riaditelke otrieskala o hlavu. Ak to budu zametat na vasej skole pod koberec, riesila by som prestup, ide o vasu dceru, nedorieseny problem bude zle vplyvat iba na nu.