Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sú normálne oranžové dlane pri užívaní chlorely?

mia1717
12. aug 2015

Dobry den,chcem sa opytat,moj maly 6 rocny syn uziva chlorelu a zeleny jacmen uz asi rok a ma oranzove dlane a aj chodidla,je to normalne.

sykorkauhliarka
3. nov 2015

čitala som že užívanie týchto vecí vôbec nie je zdravé, Dr. Bukovský o tom píše vo svojej knihe, že iba firmy čo to vyrábajú tlačia kaleráby ľuďom do hlavy , nemá to vôbec zázračné a už vonkoncom výskumami potvrdené účinky....cize ja si myslim že nie je normálne, že mu to dávate papkat

sardinka335
3. nov 2015

Normalne to iste nie je....nie je snad orangutan.
Nedavate mu aj vela mrkvi? Velke množstvo karotenu moze zafarbiť pokožku a škodi to pečeni - vylučiť oranžove ovocie, pomarance, bataty, mrkvu, marhule - tam je po sezone tak neviem. Tu je aj tema kde mozeš hladať odpovede :
https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/zlta-pokozka-u-10-mesacnej-z-coho-moze-byt/

alaguema
3. nov 2015

súhlasím s názorom, že je to úplne zbytočné mrhanie peniazmi. Rovnako dobre mu môžeš robiť zelené džúsy a bude to zdravšie, lebo budú čerstvé. Chlorela obsahuje vysoký podiel betakaroténu, ktoré spôsobuje sfarbenie pokožky do žlta/oranžova.

flavia1
3. nov 2015

Ja som dlhoročná užívateľka jačmeňa a chlorelly, no dôverujem len jednej značke, o ktorej viem veľmi veľa. Mám trojročnú dcéru a chlorellu veľmi ľúbi, nikdy som ja, ani malá, ani môj manžel ani nikto iný kto ju užíva nemá nič oranžové, takže v poriadku to nie je. No je pravda, že v mojom okolí užívajú túto značku. Keď je jačmeň a chlorella kvalitná tak ako toto, môže sa to užívať celý život bez prestávky. Mňa to dostalo z mnohých vecí, tak ako iných ľudí. Iba poviem, že to nie je kúpené v žiadnom obchode ani v lekárni, to sú pre mňa nespoľahlivé zdroje, ktoré nepodajú dostatok informáciíí, ktoré si tieto výrobky vyžadujú. Určite nesúhlasím, že môže spôsobovať sfarbenie, ja si dávam cca 40 tabliet denne, tak mi to vyhovuje a nič nemám sfarbené ani nikto.