Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sú to afty?

pribinak
6. jan 2015

Prosim vas, poraďte co na to? Ma len tuto jednu, zjavne to neboli a nemá ani teplotu, ale vadí to. Co s tym? Ďakujem za rady

sissy27
6. jan 2015

@pribinak na afty užívať b-komplex a dezinfikovať - vyplachovať ústa šalviou, herbadent, slanou vodou... v podstate čímkoľvek... afty sú prejavom oslabenej imunity...
akurát, že toto nevyzerá ako afta

aduskatt
6. jan 2015

tiež som toho názoru, že to nie je afta........

zuzu100
6. jan 2015

podla mna tiez nie je to afta

pribinak
autor
6. jan 2015

Čo dokelu to je? Nechcem ísť k zastupujúcej mudr, asi behnem po dajake rady do lekárne a nechám tam majland
Vypláchneme, resp pijeme repkový a salviovy cajik, lebo nechápe, ze to ma vypľuť, tak to pije

gr
6. jan 2015

@pribinak ahoj, ja to mavam tiez. Teda aspon podla foto sa mi to zda. Je to ako keby v mieste flaku bol jazyk hladsi a akoby "bez stetiniek"? Ak ano, nic vazne to nie je. Trosku je to neprijemny pocit, ale po par dnoch to prejde same. Uz neviem nazov, ale nic strasne. Ako to prislo, tak to aj odide a obcas sa to vrati.

sissy27
6. jan 2015

@pribinak ešte ma napadlo - nemohol si na niečom spáliť jazyk? horúci čaj, polievka? to vyzerá takto... prípadne lízatko alebo tvrdý cukrík niekedy tak "zoderú" jazyk...

pribinak
autor
6. jan 2015

@sissy27 nie, toto urcite nie

pribinak
autor
6. jan 2015

@gr hej, nema to stetinky, je to na dotyk hladke, necitim ani tie okraje

pribinak
autor
6. jan 2015

@kadri ano, vyzera to tak isto, ze detsky diabetes, kurnik, pot ma zalial, v pondelok klusame k mudr, no super

gr
6. jan 2015

@pribinak priznam sa, ze netusim, z coho sa mi to robi. Objavi sa mi to raz za rok, dva ... Nic drazdive by som mu na to nedavala, lebo to miesto je citlivejsie. Uvidis, ze po par dnoch to prejde, ale pokial to chces dat preskumat, skoc k lekarke. Je to to, co pisala @kadri

pribinak
autor
6. jan 2015

@gr teraz zurivo citam vsetko na nete ohladne lingua geo... som posrata ani spat nebudem, u deti to moze byt problem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli