Sú to potničky?

lara45
6. júl 2022

Myslite ,že sú to potničky? Neviem či je dobre vidno na foto ale takéto vyrážky ma mala na chrpte na trupe a na ručkách trošku.Všetci mi tvrdia ze su to potničky nesvrbia ju pretoze by sa asi škriabala.Mala sa veľmi poti tak neviem.

ildiko36
6. júl 2022

@lara45 daj na telo detsky puder, to mi este poradila moja detska doktorka pred 21rokmy mojej dcere.
ked su to potnicky do 2dni to zmizne, po kúpaní nedaj ziadny krem len puder na cele telo

lara45
autor
6. júl 2022

@ildiko36 no ved to ,že nedávam vôbec nič len natieram detským olejčekom tak rozmysam ze ci jej nim este viac neškodím cize celé teto natriem sudokremom?

ildiko36
6. júl 2022

@lara45 nie v žiadnom pripade,olej vobec nedavaj lebo sa upchaju pôri,a sa urobia vyražky🙈.. sudokrem je len na zadok, kup si obyčajny detsky puder

ildiko36
6. júl 2022

@lara45 inak na zadok na začervenanie je najlepsí Phytiol krem, sudokrem tak reklamuju, podla mna nič moc

ildiko36
6. júl 2022

@lara45 buď z dm alebo aviril puder

lara45
autor
6. júl 2022

@ildiko36 ach jej ďakujem ti je to moje prvé dieťa tak som ako cvok😀..aj som si myslela že olejom jej len škodim..ďakujem za radu púder máme doma tak určite vyskúšam dakujem😊

anavixy
6. júl 2022

Olej moze upchavat pory a okrem toho ak sa neaplikuje na vlhku pokozku, nema absolutne vyznam ho davat, pretoze nema sam o sebe hydratacnu funkciu. Ak chces pokozku hydratovat, pouzi radsej telove mlieko.
A sudocrem na cele telo 🥲 to by si zasluzilo aj fotku 😄
Na potnicky je vyborny kupel v hypermangane 👌
Ale teda toto mne osobne ako potnicky nevyzera 🧐

werony_n
6. júl 2022

@lara45 na potnicky sa odporúča raz denne kúpeľ v hypermangane (kúpite v lekárni) , po čase zmiznú, pripadne gél od uriage apaisant.

andreatytler
7. júl 2022

@lara45 Potnicky sa skor robia na miestach kde sa pokozka nevetra a kde je dlhodobo koza na kozu . V laktovej jamke, na krku. Toto miesto na zapasti sa mi nezda ze by sa mali potnicky vytvorit prave tam.

lara45
autor
7. júl 2022

@andreatytler ja som čítala ,že sa môžu objaviť po celom tele.Nie len v záhyboch

lara45
autor
7. júl 2022

@anavixy zajtra ideme k lekárke.Ale dnes už nie je až tak teplo a nema to už ani červené včera som ju natrela sudocremom a je to oveľa lepšie tak snáď to budu potničky

sisa3494
25. sep 2022

@lara45 ahoj prosim pekne našla som tento článok, pretože môj malú má presne také isté vyrážky na ručičkách. Prosim ako to zhodnotila dr? Boli to nakoniec potničky? Ďakujem

lara45
autor
29. sep 2022

@sisa3494 ahoj ano boli to potnicky pomaly zmizli ked sa počasie ochladilo