Šúchanie očiek 6 mesačnej dcérky

mimka191
23. jan 2014

ahojte mamicky chcela by som sa popytat ci mate niektora podobny problem ako ja moja mala ma sest mesiacov pred troma dnami sme boli ockovat a vcera zacala klikpkat ockami velmi casto a dneska znicoho nic zacala suchat ocka zavrela ich a nasledne zacala plakat a nechcela ich vobec otvorit az pokial som jej ich nevyplachcla vodou volala som doktorke lebo to urobila asi 5 krat doopoludnia a ta mi povedala ze to jej urcite spadla dajaka smietka ale mne sa to nezda ze by 5 krat po sebe bohuzial mam hroznu detsku doktorku koncom mesiaca od nej odchadzam nemate niektora skusenosti dakujem

betka011
23. jan 2014

moj ma dva mesiace a tiez si sucha ocka bud ked je unaveny, ale podla toho co pises tak to to nebude
mame ale aj nejaky problem pretoze mu slzia a troska hnisaju, tak si ich asi sucha aj preto, nam dali pamycon + vyplachovat kamilkovym odvarom tak vyskusaj alebo skus ist ku dr., len ked pises ze je aka je tak to asi nema vyznam 😒

fopka
23. jan 2014

moj to robi bezne,ked zacina byt unaveny a staci,ked ma drobne smietko ale chlpok na ruke napr.z oblecenia,ktory mu pri tom suchani spadne do ocka a problem je na svete.potom robi to iste.nehladala by som za tym suvis s ockovanim.