Suchý kašeľ aj po preliečení

mata0410
16. feb 2019

Ahojte. Od pondelka mal syn laryngitidu. Strasne kaslal a mal aj sople. Od utorka dostala dcera horucky, stazovala sa na bolest hrdla a trochu kaslala. Podla crp jej vyslo, ze ma bakterialnu infekciu a dostala cefzil. To bola streda ked sme boli pri dr. A teraz od stvrtka si ide vykaslat hrdlo. Ked zacala aj s miernym kaslom davala som jej stoptusin ale zdalo sa mi, ze nezaberal tak som jej vcera kupila ditustat. Vdaka nemu sa zacali tvorit hlieny ale aj tak ju stale drie na kasel. Horucky uz nema. Je to normalne, ze ju stale takto drie na kasel? Minuly rok v lete bola vyberat mandle, lebo uz bola na tom tak, zle ze jej nezaberali antibiotika a vecne mala anginy. Je mozne, ze uz je imunna voci antibiotikam? Alebo co by sme mi poradili, lebo mne sa to nezda aby ju tolko dusilo. Myslim, ze najlepsie by bolo vziat jej ster z hrdla.

kika831
16. feb 2019

@mata0410 a ma urcite suchy kasel ? Bo dituatat je na suchy kasel. Otazka je ci sa priedusky nesnazia zbavit sa hlienov a nie je lepsie dat sirup na ulahcenie vykasliavania. Druha vec je ze kludne to moze byt virusove, na co samozrejme antibio nezaberaju.