Šúpanie kože na prstoch nôh u detí

miriam7979
11. júl 2022

Dobry den prosim vas moze toto mat dcerka z toho ze dva tyzdne do zadu prekonala ruky nohy usta chorobu a sa jej takto supi prsty na nohach a od vtedy to take ma alebo to ma plesen? Dakujem

bashawelle
11. júl 2022

to ma zrejme po prekonani ruky nohy usta, u niekoho to byva velmi vyrazne, u niekoho miernejsie.

danieli
11. júl 2022

Skusila by som canespor a leniens

tamvtme
11. júl 2022

Nepoti sa jej moc noha? Nasej sa supali prsty, aj ked nie az takto velmi, ked sa jej v zime moc spotila noha v zimnej topanke

matullienka
11. júl 2022

Áno je to z choroby ruky nohy ústa našej sa tiez tak teraz supu tiež mala pred 2 týždňami

miriam7979
autor
11. júl 2022

@matullienka ano? A netreba stym nic robit alebo natierat? Prejde to same? 🙂

matullienka
11. júl 2022

@miriam7979 prejde to samé, ono sa vlastne okupujú tie pľuzgieriky čo boli

lasona
11. júl 2022

Príde mi to skôr ako potiva noha. Skús detský zasyp používať a uvidíš ako nozka zareaguje. Preventívne by som použila aj Canesten, ak sa noha potí je náchylnejšia na mykozu

midka
11. júl 2022

mne mala nieco taketo dcerka 8r. na rukach,,,

badimeria
12. júl 2022

@miriam7979 mame presne to iste ak nie horšie 🙂 tiež naša prekonala dva týždne do zadu ruky nohy ústa skóre ošúpanie 😉

liana03
12. júl 2022

@miriam7979 aj moja dcéra 11ročná, prekonala pred dvoma týždňami ruky-nohy- ústa a takisto sa jej šupe koža na nohách

lusyc
12. júl 2022

Aj mojej 5 ročnej sa ošúpali dlane a prsty na rukách. Vôbec nevieme z coho, na nič sa nestazovala, ziadne svrbenie, bolest. Pred 2-3 tyzdnami doniesla nejakú virózu zo škôlky, ale len teploty, kašeľ, sopel, žiadne vyrážky a chytili sme to celá domácnosť. Mali to aj vaše deti takto?
Ešte možno streptokokova infekcia. Stret s chemikaliou?

mirkaknm
26. aug 2022

Nam sa to tiez zacalo aj na rukach aj nozkach, tiez sme prekonali 7.chorobu tyzden dozadu. Neviem co s tym, ale skusam natierat teatre s levandulou a kadidlom.