Súvisí podráždenosť s užívaním kvapiek Fenistil?

lusia222
4. jan 2013

Ahoj mamicky,mate niekto skusenost s kvapkami Fenistil? Moja mala ma dva mesiace a uziva ich na hlieniky a zda sa mi nejaka podrazdena a nervozna,moze to byt z toho?

brumka
4. jan 2013

ahoj fenistil by mal uspavat, neviem kolko ti spi ci nema koliky a tak pricin moze byt mnoho

xenicka13
4. jan 2013

oni by mali praveze utlmovat, moja mala ich mala od koznej od mesiaca do roka a pol a vpohode 🙂

bosoriak
4. jan 2013

Fenistil VACSINOU utlmuje, ale v zriedkavych pripadoch moze sposobit neklud. Je to uvedene aj v pribalovom letaku. Skus kvapky vysadit a pozoruj zmenu, pripadne sa radsej porad s lekarom.

lejlla
4. jan 2013

Ano ja som ich davala malemu a tiez som mala tento problem...

matusiatko
4. jan 2013

nervózna a podráždená je asi z tých soplíkov, fenistil je na opuch sliznice, na ukľudnenie. Jediný problém môže byť v dávkovaní, ale to ti asi doktorka povedala, koľko kvapiek (my 2,5 ročnej dcére dávame 14 kvapiek, 14 kíl=14 kvapiek), už si nepamätám pri 2-mes.dieťatku ako, ale v príbalovom letáku skús pozrieť.

mawka
4. jan 2013

ano, antihistaminika mozu vyvolat tieto neziaduce ucinky. je jedno ci je to fenistil alebo dithiaden, niekomu sedi viac iny druh, napr fenistil detom nerobi nic, ale mala mala dithiaden a bola nenormalne nervozna, podrazdena.

daniela02
9. jan 2013

ahoj cim si nahradila fenistil, lebo my mame to iste