Syn sa škriabe po celom tele

alessia443
21. nov 2018

Ahojte, syn 2,5 rocny sa skriabe po celom tele. Svrbi ho koza, ale pritom nema ziadnu vyrazku, ani suchu kozu, nic... Nestretli ste sa a tym? Neviete ci existuje nejaka masticka, alebo cim je dobre tu kozu potierat? Chcem vyskusat co je bezne dostupne, kym pojdeme koznej, lebo ako vravim na pohlad nema ziadny kozny problem.Vdaka.

arasidka123
21. nov 2018

@alessia443 ja svoju natieram excipialom na suchú pokožku ale nie v takom balení ako zvykne byť zubná pasta...alebo obyčajnou modrou indulonou...keď bola malá mala atopický exem ale zmizlo jej to no škriabe sa aj tak...zistili jej alergiu na vajíčko a roztoče ale na koži nemá žiadne prejavy a napriek tomu sa škriabe všade..

vlasica19
21. nov 2018

Moze byt, ze teraz ked uz zacalo byt tak chladnejsie tak ma vysusenu kozu a ak ju ma citlivu tak ho to moze velmi svrbiet. Treba kremovat vela 🙂

hettinka
21. nov 2018

@alessia443 smer Alergologia, krvný obraz treba dat spraviť

sasunka
21. nov 2018

@alessia443 Nasa mala takyto prejav ked jej zistili alergiu na BKM. Urcite by som sla na alergologiu, bude to vnutorne, nie len povrchove.

lea202
22. nov 2018

asi by som necakala a co najskor sa vychystala k nejakemu alergologovi. toto nemusi byt sranda