Syn spapal ploskú baterku. Mám s ním íst k lekárovi?

adus123
10. nov 2008

Mamičky, môj malý dnes spapal ploskú digitálkovú baterku. Máte s tým niektorá skúsenosti?Mám s ním íst k lekárovi?

ooo
10. nov 2008

adus123 - utekaj s nim k lekarovi 😲

bambusko
10. nov 2008

adus, okamzite k lekarovi!!!! baterka musi ist von, vo vlhkom prostredi vytvara el. napetie

slnieckova
10. nov 2008

😕 no k lekarovi by som urcite zasla, aj ked si myslim, ze ju len vykaka... ale pre istotu 🙂

jonatanka
10. nov 2008

adus obliekaj ho a utekaj k doktorovi, tak ako poradili dievcata tu niet ziadnej inej rady pomoze len doktor, drzim palce 😉

adus123
autor
10. nov 2008

Dakujem za rady, ste strasne zlate, asi sa predsa len vychystam a pojdem...istota je istota

titkovamiriam
10. nov 2008

a to sa k nej ako dostal,urcite k lekarovi-moze byt aj otrava!

slnieckova
10. nov 2008

Trosku mimo temy, ale len mi tak napadlo: keby sa to tak stalo ucitelke v MS... to by bolo, ze? 😔

Len nahlas uvazujem.... a este raz, rozhodne by som zasla k lekarovi... netreba nic riskovat

titkovamiriam
10. nov 2008

co by robili baterie v skolke?!

ooo
10. nov 2008

nikdy nemozte vediet, co dieta do skolky prinesie 😉

slnieckova
10. nov 2008

v skolke nic, ale vo vrecku nohavic niektoreho dietata by nieco robit mohli 🙂 ale ako vravim, len som nahlas uvazovala a tym odbocila od temy... nechcem vyvolavat hadky ani nic ine, pretoze vidim, ze uz na mna vytahujete vykricniky 😀 tak radsej upalujem odtialto... 🙂 dovi

titkovamiriam
10. nov 2008

no neviem u nas si deti nesmu nosit svoje hracky a dufam ze to trva aj ked pojde do skolky marek!

adus123
autor
10. nov 2008

No volala som s lekarom, povedal, aby som mu 24 hodin kontrolovala stolicu, ci baterku vykaka. Ak nie, tak treba s nim skocit na RTG. Otravit by sa vraj nemal, len aby mu tam neostala.

ooo
10. nov 2008

titkovamiriam - to asi nemozu nikde

adus123
autor
10. nov 2008

Ale aj tak nebudem pokojna, kym baterka nevyjde...

adus123
autor
10. nov 2008

Dcerka chodi do skolky, mozu si nosit hracky, ale len plysove, jeden, max. 2 kusy.

slnieckova
10. nov 2008

adus123 neboj, vykaka ju 🙂

adus123
autor
10. nov 2008

Dakujem za podporu, snad ano, uz som trosku pokojnejsia, ale clovek nikdy nevie. Hravame sa spolu od malicky s kinderkovymi hrackami, samozrejme pod mojim dohladom a nikdy nic do ust nedal....toto bola sekunda a uz ju nechcel vyplut...este sa mi smial a utekal odo mna...tak som nevedela, ci ho nahanat, ci nie...aby mu nezabehla, ked sa bude jasit

nevesta
10. nov 2008

Adus, tak drzim palce, nech ide cim skor von... A vsetky drobnosti odpratat z dosahu 😉

titkovamiriam
10. nov 2008

mal by vykakat ale pre pokoj duse a neviem ci sa znej nieco nemoze vylucovat pri teple ludskeho tela 😅

adus123
autor
10. nov 2008

Nevesta, dakujem. Nabuduce uz nebudem riskovat. Clovek si to uvedomi, az ked sa fakt nieco stane...dovtedy ma istotu...

adus123
autor
10. nov 2008

ved to sa bojim, aby sa neotravil, alebo mu to nejako neposkodilo organy..predsa su tam len chemikalie...podla doktora sa to sice za tych 24 vraj nestihe z nej vylucit.....

adus123
autor
10. nov 2008

urcite dam vediet, ci sme to uspesne vykakali, alebo sa trapime dalej....

nevesta
10. nov 2008

No drzime palce a daj vediet, ked vylezie, nech ti mozeme pogratulovat 😉 😀

bibula
10. nov 2008

adus skus mu dat nejake prehanadlo,alebo kefir a pomasiruj mu brusko v smere travenia,nech to zo seba cim skor dostane.

veronikahel
10. nov 2008

adus, a kde prisiel k tej baterke? z čoho ju vytiahol? pytam sa, aby aj nas malý z niečoho nevykutral 😀 on je ten typ, že musi všetko prejsť cez jeho usta 😀 😀 😀

roasha
10. nov 2008

adus...mas pech 🙂 .....ále...znamej mala takto spapkala mincu,a dostala ju"prirodzene"vonku. 😅 😀
este extremnejsi pripad,dalsia znama pri popijani kavy a kecani do seba "kopla"posledny dusok kavy aj s mokka lyzickou. 😅 😀 ta take "prirodzene" stastie nemala,vyberali jej ju po hospital. na chirurgii.ale tiez to dopadlo o.k. 😀
lekari hovoria,ze by sme sa cudovali,co vsetko deti zo seba dostanu. 😅 😀
vobec sa necudujem,kde nasiel baterku,je plno hraciek kde su taketo baterky,a ked je zdatnejsi"monter"... 😀
stanu sa aj horsie veci. ☹
vyslovene prehanadla takemu stoplikovi nie,ale aj bylinkove detske cajiky pomozu. 😉 🙂

renca3
10. nov 2008

moj starsi syn tiez prehltol mincu. a ked som mu prezerala stolicu, spytal sa ma, ci ju tak potrebujem. 😅

jasumat
10. nov 2008

Len veľa tekutín, veľa ovocia so šupkou- hrozno... a zapiť nejakým kefírom. Neboj, on to vykaká. Tej chemikálie v baterke nie je tak veľa, aby mu to mohlo vážne ublížiť. A deťom cyklus trávenia netrvá dlho, ona sa určite za chvíľu objaví🙂

emilyz
10. nov 2008

ja by som este kontaktovala ineho doktora, to nie je sranda...

titkovamiriam
10. nov 2008

mne je to tiez divne no mozno, ze som chemicka tak by som mala paniku co to robi v tom telicku podla mna mal hned vzracat. ☹ aby to nezreagovalo so zaludocnymi stavami ☹