Synček je vyhádzaný na ramenách a na krku

timea2709
30. jún 2016

Dobrý deň Maminy
maly sa mi vyhádzal na ramenách a krku? Zatial to nema nikde inde...strasne sa potí....ale boli sme s dievčatkom ktoré malo pred 10 dnami 5tu chorobu,ktora je zmizla po 5 dňoch je možné ze to ma od nej? Ďakujem krásne za odpoved

edn
30. jún 2016

piatej a siestej chorobe predchadzaju vysoke teploty, takze ak ich nemal, tak to nie je ono
@timea2709

timea2709
autor
30. jún 2016

Nie chvála bohu nemal

edn
30. jún 2016

@timea2709 to bude mat asi len od slnka alebo potnicky alebo.... 🙂 ale piata choroba urcite nie.. myslim si, ze uz ani nebolo to dievca infekcne.. a asi aj inak vyzeraju tie pupaky..

ivetkab.
30. jún 2016

mne to pripadá ako potničky.

rodiromi
30. jún 2016

Aj moja dcérka to má,to sú len potničky,v tomto teple úplne bežné.

zuzanaete
30. jún 2016

S najvacsou pravdepodobnostou je to od tepla, ked sa spotil. Nasmu drobcovi som to natrela tenulinkou vrstvou Sudocremom a perfektne pomohlo. Proste nic sme doma nemali, tak som vyskusala to, ved sa to pouziva aj pri zapareninach v plienkovej oblasti. Ale by som si asi mohla vygooglit nejake odporucania. 🙂

dorotka202
30. jún 2016

Pri piatej chorobe nemusi byt teplota.u nas deti to mali v skolke a nemali vobec teploty len vyrazky.ale aj keby to bola piata choroba nieje na to specialny liek.same to prejde.potnicky by som skor cakala pod oblecenim alebo v zahyboch kde sa telo poti.

edn
30. jún 2016

@dorotka202 nie?? to som teda nevedela.. lebo na nete som sa docitala, ze je teplota..

zuzanaete
30. jún 2016

@dorotka202 Nas sa praveze v okoli krku a na ramenach raz spotil pod trickom pri dlhsom spanku a hned mu to vyskocilo. Dala som mu tricko a 0,5 spaci vak a tricko mal presne na tych miestach mokre po zobudeni. Teraz mu uz davam iba 0,5 vak.

timea2709
autor
30. jún 2016

No dufam ze kazdopadne nic vážne 😊zajtra s nim skočím k lekárke a dávam vam vediet 😊kazdopadne dakujem zatial za rady

hettinka
30. jún 2016

toto mne pripadá ako solárna dermatída - alergia na slniečko

janka54321
30. jún 2016

Podla mna su to potnicky

timea2709
autor
2. júl 2016

Ano su to potnicky