Synček má horúčku a zimnicu

3petka
21. mar 2018

Ahojte, potrebujem poradiť resp. ukludniť? Malý má horúčku okolo 39 +- stále to kolíše. Dávam mu nurofen na horúčku. Ale najviac ma zaráža že neklesá a má malú triašku teda zrejme to bude zimnica. Boli sme u dr. okrem horúčky mu nič nie je, možno sa to ešte prejaví. Ale nemáte niektorá skúsenosť že čo s ním. Ďakujem za každú radu.

shades3
21. mar 2018

nejdu mu zubky? a skusila si mu zrazat aj po starom - studeny obklad na cielko a zapastia a clenky?

3petka
autor
21. mar 2018

Je možno že aj hej ešte mu chýbajú stoličky a keď si čistil zúbky tak sa mi zháčil, na jednej strane. Bojím sa obkladov lebo má studené ruky, či mu ešte neprihorším.

shades3
21. mar 2018

@3petka aha.. no tak to bude asi zo zubkov.. s tym sa moc neda robit, nurofen detsky je aj tak fajn.. malo by to do par dni prejst, moze to byt zo stoliciek urcite, tie sa ovela tazsie rezu, ako predne :(

3petka
autor
21. mar 2018

@shades3 no ďakujem za spomienku zúbkov urobila som kontrolu chrupu 😁 a naozaj sa mu prerezáva stolička. Som trochu kludnejsia

shades3
21. mar 2018

@3petka hihi pohoda, ja len preto, ze ked dcerke daco bolo, tak kazdy hned, to su zuby, az ma to stvalo, ze na vsetko bola odpoved zuby 🙂 🙂 🙂 ale v tvojom pripade to asi fakt tak je :P prajem skore uzdravenie/prerezanie 🙂

ivushka19
21. mar 2018

@3petka u dr. vam nerobili CRP? Moze to byt cokolvek...

3petka
autor
21. mar 2018

Dakujem

3petka
autor
21. mar 2018

Mne zas opačne že to zuby nebudú 👍😃

shades3
21. mar 2018

@3petka vidis 🙂 haha

deti95060810
21. mar 2018

horúčka sa môže prejaviť ako prvá, ostatné príznaky môžu prísť neskôr...