Synčekovi príliš tečú sliny. Čo s tým?

ruth
9. apr 2008

Ahojte, viete mi niekto poradit, resp. ma niekto podoby problem? Mam 20 mesacneho chlapceka a strasne slini, v priebehu doobedia musim menit podbradnik, pritom zubky uz ma skoro vsetky. Co mam robit?

marorlinko
9. apr 2008

pises,ze takmer vsetky zubky ma,to znamena,ze este stale ich nema konplet vsetky. moj slini,ked mu idu zubky, neviem o nicom inom

riusik
9. apr 2008

ahoj, ja som uz pocula o tomto probleme aj mimo zubkov... vravela mi o tom kamaratka, tak sa jej skusim spytat, lebo si nepamatam, a potom napisem...

elliana
9. apr 2008

ruth, mala ma uz tiez takmer vsetky zubky, ale Zoja nosi nepremokave podbradniky doteraz. Obcas ani nie je potrebny, ale povacsine menim podbradnik aj 4-5 krat za den. Ja dufam, ze to po vyjdeni vsetkych zubov prestane.

mata78
9. apr 2008

naša malá začala sliniť už ako 2 týždenné babätko a slini ešte aj teraz. ak to nie sú zúbky tak to môže byť aj reflux. aspoň v našom prípade to tak bolo. malá mala reflux ale negrckala iba veľmi slinila.

elliana
9. apr 2008

mata, aj Zoja slini cca od 2 mesiacov...ale ak by islo o reflux, asi by mala aj ine priznaky...alebo nie? Ako by som to na malej okrem slinenia mohla poznat? Inac, tiez nezvracala, takmer nikdy...tak teraz neviem, vzdy som si myslela, ze si len nevie nejako poradit so slinami, nevie ich prehltat 😅 😅