Tabletky Tiapridal

ifka22
9. feb 2014

Berie niektoré dieťatko tieto lieky(tiapridal)?ako znašate alebo boli nejaké nežiaduce účinky u Vás??
vdaka za info.

monika1405
16. feb 2014

@ifka22 Dobrý deň, môj syn užíval tiapridal dva roky. Nemôžem nič zlé povedať na tieto lieky. Syn má chronickú tikovú poruchu a mal nasadené tieto lieky. Samozrejme som to zle znášala, ked som si pričítala príbalový leták, čo je tam všetko písané. Dávkovanie je upravené, najprv sme začínali s malými dávkami, tuším štvrt tablety postupne sa to zvyšovalo až na celú. Takže žiadny útlm ani nič iné som nezaregistrovala. Na nete je písané strašne vela negatív na takéto lieky, ale nám aj pomohli.

felicitas1
31. máj 2014

Môj syn mal z toho depresie...a sme sme mali len malu davku...pol tabl rano...sedel na posteli a hovoril by ze by chcel zomriet...okamzite som to vysadila...po 2-3 dnoch som mala spät moje vesele dieťa.....asi to každý znasa inak....treba to vyskusať a pozorovať zmeny na dieťati....držím palce

lukasko12
19. apr 2023

Ja mám postihnuteho syna máme tiapridal a zirec na ukludnenie a nič nepomáha stále má znervóznuje nervačí plače a má záchvaty a riadne čo už mám robiť