Ťahanie ušiek

emamonika
1. mar 2022

Ahojte baby moje maličké si stále ťahá uška 9 mesiacov má a keď si ťahá uška tak je nervózna a robí to väčšinou vecer v noci keď spinka a prebudi sa a potom place, s uškami nema nič pediatrička jej pritlačila na uška a nič bola úplne v pohode nevieme prečo to robí niekedy keď jej zabudnem ostrihať nechty a má ich dlhšie tak to má vnútri doškriabane.
Nestretli ste sa s tým? Každý deň jej ich cistim že ak by ju náhodou svrbel maz ale robí to stále väčšinou v noci keď sa prebudí a potom je z toho nervózna a rozplače sa

dominika0126
1. mar 2022

@emamonika Ahoj. Môj maly to robí, keď mu idu zuby. Ťahá si uši aj vlasy.

pusinka12221
1. mar 2022

@emamonika
Ahoj aj naša to robila a išli jej zúbky tak možno tiež zúbky alebo ako píšeš sa poskriabala a ju to svrbí, skus jej dat na noc nurofen sirup ja to dávam stale aj cez deň keď je nervózna

emamonika
autor
1. mar 2022

@dominika0126
@pusinka12221 mna to ani nenapadlo, akurát jej ide prvý zúbok 🙈🙈🙈

emamonika
autor
1. mar 2022

@pusinka12221
@dominika0126 Ďakujem Vám

registracka
1. mar 2022

Ahoj,moja 11 m sa tak upokojuje 🙂

pusinka12221
1. mar 2022

@emamonika
Dávaj si pozor na horúčky my sme už 2x skončili v nemocnici s febrilnymi krčami naraz jej išli prvý krát horné dve dvojky a potom naraz 3 stoličky. V nemocnici jej neprišli na nič mala okolo 39 teplotu vsetky výsledky mala v poriadku tak lekári ze jedine zuby. Ešte nás čakajú 4 očné a zadné 4 stoličky.

emamonika
autor
1. mar 2022

@pusinka12221 tak to má mrzi, že muselo tvoje babo tak trpieť, prajem jej uz len bezstarostne detstvo🙂

andreatytler
2. mar 2022

@emamonika Nas syn sa tym ukludnuje. Zmoli ucho mne a ked mu uz nedovolim, tak sebe. Robi to ked place alebo pri zaspavani, ale paradoxne sa mi zda ze ho to budi zo spanku... uz, uz by spal ale potom sa zobudi a pozmoi ucho a zase zaspi a potom sa zobudi aby mohol zmolit. Uz ma cez 2 roky a stale to robi.

kamajka
2. mar 2022

Aj moj sa tak ukludnoval a pri dojceni to robil v kuse. Je to normalne.🙂