Teploty u 6 mesačnej po Covide

im709vf
23. feb 2022

Ahojte
Dcérku (6m) v pondelok prepustili z nemocnice. Mali sme covid, mala vysoké horucky a odmietala pit, bola 2 dní na infuziach. Potom to prešlo, začala opäť pit, teploty nemala, len jej ostal kasel. Dnes v noci ale opäť zacala mat teploty okolo 38. Nič strašné oproti tomu co to bolo predtým, len mne už zviera zaludok, aký to bude mať priebeh. Mate niektorá skúsenosti?
Vďaka

standusina
23. feb 2022

Hmmm tazko povedat, ale tak viem a pocula som od tych, co si covidom presli, ze niekedy mava takyto kolisavy priebeh, no dufam, ze jej nevyskocia teploty nejak vysoko a bude uz len a len dobre

im709vf
autor
23. feb 2022

@standusina ďakujem pekne 🙂

liliana212
23. feb 2022

@im709vf synovi tiež bolo dobre úplne zdravy a po týždni a pol znova teplota na jeden- dva dni a potom prestalo.treba to určite sledovať, ak bola aj v nemocnici kontaktovala by som možno lekára telefonom

im709vf
autor
23. feb 2022

@standusina
@liliana212
A takýto hlien v stolici ste zažili? Dcérka je síce moje druhé dieťa, ale teda pri nej zažívam veci ktoré som pri synovi nezažila 🙈 aj by som to konzultovala s dr, len dnes už nerobí. V podstate vykakala len guču hlienu s trochou čerstvej krvi