Test na potravinové intolerancie pre dieťa

lapersefona
10. jún 2020

Dobrý deň

potrebovala by som Vašu radu, keďže som aj googlila ale nenašla som vhodnú odpoveď.

Poznáte v Košiciach laborátorium alebo doktora ktorý urobí test pred 2,5 ročné dieťa na potravinové intolerancie ?

V košických labákoch ako medirex a synlab nerobia deťom do 15 rokov.

Ďakujem

greta2017
10. jún 2020

ahoj, ja vsetkymi 10 odporucam MUDr. Gabriel Petrovics (http://www.petrovics.sk/)
mne pomohol vyriesit akne tym ze mi prisiel na to co nesmiem jest a cuduj sa svete po 15 rokoch boja zrazu existujem bez makupu a som stastna 🙂
Kamoskin sym mal neskutocne problemy ze stale zvracal a az odpadaval (mal asi 6-7rokov vtedy) ani v nemocnici mu na nic neprisli, tak som jej poradila tohto doktora a naozaj im pomohli jeho vysledky na potravinove intolerancie. Neviem ci aj take male dieta vysetri ako ty potrebujes ale podla mna ano, ved si tam zavolaj a opytaj sa ja osobne nemam na neho jedine krive slovko a vdacim mu za vela. Drzim palce 🙂

lapersefona
autor
10. jún 2020

@greta2017 dakujem velmi pekne zavolam..je super ze si to takto poriesila nie jak kozni lekari iba mastcky nekonecne a naco si bola alergicka ak mozem vediet?

greta2017
10. jún 2020

@lapersefona na laktozu. Ake jednoduche vsak ? :D odkedy jem len bezlaktozove potraviny problem je vyrieseny 🙂