Tmavá stolica po výžive

petronela258
14. jan 2016

Ahojte dievčatá, prosím Vás mate niektorá skúsenosť, že stolica vášho babatka bola po výžine taka tmava? až čierna? Pijeme nutrilon allergy digestive care, a papame už príkrmy asi 4tt, zemiačik, mrkva, petržlen, cuketka. Ako som zaviedla obedik, stolica sa nam upravila, kakame každý deň. Drobec je spokojný. Len po výživke mal takúto dvojfarbnú stolicu ( to čo spapal na obed plus tmave- predpokladam, že výživa) Ked som jeden den výživku vynechala, stolica bola normálnej farby - teda to čo maly spapal..Môže takto zo začiatku sfarbiť? mam mierne obavy. Vopred ďakujem za odpoveď.

seahorse27
14. jan 2016

Ano, je to normalne.

petronela258
autor
14. jan 2016

Ďakujem ďakuje, leboo ja som už schizo mama. Zo začiatku sme mali krv v stolici ( alergia BKM po nutrilon allergy digestive care sa všetulinko upravila) takžee keď vidím niečo nečakané v plienke, tak mam chytá panika 🙂

edn
14. jan 2016

Ano, je to normalne.. Moja mala ma prikrmy uz 5 mesiacov - 3-4 rozne jedla za den a po kazdej stolici vidim, co uz jej stravilo 🙂 dokonca v jednej stolici viac jedal..🙂)

petronela258
autor
14. jan 2016

@edn Ďakujem veľmi pekne 🙂 je to moje prvé bábo, takže nemam skúsenosti ohľadne stolice 🙂

edn
14. jan 2016

@petronela258 Nie je za co..Ja som tiez bola pri prvej vystresovana 🙂